Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim Usopp’a, Dressrosa’da Doflamingo tarafından beş yıldız verilmiş, kafasına da 500 Milyon’luk ödül konulmuştu.

Yani Usopp üzerinden Coby’e gönderme yapıyor Oda.Denizcilerin Usopp’u diyor yani.
Usopp çiçekle böcekle kafayı bozmuş, muhtemelen hiçbir denizde ismi duyulmamış bir adamdan eğitim aldı. Coby ise koskoca denizci efsanesi ve kahramanı Garp tan eğitim aldı ve şu an ödülleri eşit.
Usopp>>>Coby :a:

Son düzenleme:
Avalo Pizarro'nun meyvesi biraz enteresan geldi onun dışında diğerleri fena durmuyor. Likör meyvesi ne ya? Yoksa bu da Smoothie gibi yakaladığının likörünü mü akıtıyor.

Şu anda Karasakal Tayfası ile Hasır Şapkaların eşleşmeleri daha iyi oturdu. Özellikle Sanji ve Zoro'nun eşleştiği rakipler çok ilginç. Shiryu görünmezlik, Vasco ise alkol meyvesine sahip. Normalde rakipleri Zoro - Vasco / Sanji - Shiryu şeklinde olmalı ama bir ters eşleşme olacak.

Luffy - Karasakal

Zoro - Shiryu

Sanji - Vasco Shot

Jinbe - Jesus Burgess

Robin - Catharina Devon

Franky - Sanjuan Wolf

Chopper - Doc Q

Brook - Avalo Pizarro

Nami - Lafitte

Usopp - Van Augr

Not: Yamato tayfaya geldiği zaman onun rakibi de Kuzan olacaktır.

Teach : abi merhaba ikametgah için geldim de benim bi ada var adres değişikliği tanımlayabilir miyiz
Hükümet yetkilisi : korsan değil misin sen ?
Teach : napalım ölelim mi korsanız diye . Bak bu sizin müdürün oğlu Koby yanımda işe aldım .
Hükümet yetkilisi : beyfendiyi dışarı alalım .
Teach : bu burda kalmaz görürsünüz siz.
Hükümet yetkilisi : ney ? Anlamadım
Teach : tamam abi çıkış neresi

hükümet ile adanın tanınması anlaşması yapan , gemi için de zamanında yine pazarlık yapan Teach yüzsüzlüğü .Bu adam ne yapsa hep bi ezik yönü var .

Avalo Pizarro'nun meyvesi biraz enteresan geldi onun dışında diğerleri fena durmuyor. Likör meyvesi ne ya? Yoksa bu da Smoothie gibi yakaladığının likörünü mü akıtıyor.

Şu anda Karasakal Tayfası ile Hasır Şapkaların eşleşmeleri daha iyi oturdu. Özellikle Sanji ve Zoro'nun eşleştiği rakipler çok ilginç. Shiryu görünmezlik, Vasco ise alkol meyvesine sahip. Normalde rakipleri Zoro - Vasco / Sanji - Shiryu şeklinde olmalı ama bir ters eşleşme olacak.

Luffy - Karasakal

Zoro - Shiryu

Sanji - Vasco Shot

Jinbe - Jesus Burgess

Robin - Catharina Devon

Franky - Sanjuan Wolf

Chopper - Doc Q

Brook - Avalo Pizarro

Nami - Lafitte

Usopp - Van Augr

Eşleşmeler güzel olmuş fakat Pizarro kısmını bende anlamadım. Meyve yeteneği bana Shiki yi andırdı ki o kadar güçlü çıkmaz kesin. Yine de Brook onun üstesinden nasıl gelir bilemedim şimdi.

Luffy - Karasakal

Zoro - Shiryu

Sanji - Vasco Shot

Jinbe - Jesus Burgess

Robin - Catharina Devon

Franky - Sanjuan Wolf

Chopper - Doc Q

Brook - Avalo Pizarro

Nami - Lafitte

Usopp - Van Augr

Eşleşmeler bence böyle olmaz.

Teachlerde ana kuvvet 6. Seviye mahkumları. Impel Down kadro. İkişerli aralıkla gidiyorlar zaten

(Prantez içindekiler titanik kaptan numaraları)

(1) Burgess, (2) Shiryu, (3) Van Augur (4) Pizarro, (5) Laffitte, (6) Devon, (7) Sanjuan Wolf (8) Vasco, (9) Doc Q

Shiryu vs Zoro (2 Kılıç Ustası en güçüler, sağ kol çiziminde Shiryu vardı)

Pizzaro vs Sanji (Eski Kral ve Eski Prens iki soylu, Pizarro Teache kaptan ben olayım mı falan diyordu. Değişik bir çar.)

Devon vs Yamato (Tayfaların en güçlü kadın üyeleri, İkiside Mistik zoan kullanıcısı birisi it birisi 9 kuyruklu tilki. İkiside mistik it)

Vasco Shot vs Jimbei

(İki balık adam ana savaş gücünün son üyeleri.)

Burgess vs Franky

(Dövüş tarzları uygun, ikiside yumruk kas gücüyle dövüşüyor. Birde Burgessın titreşim gücü kesin Frankynin robotuna zarar verir rez al.)

Van Augur vs Usopp

(Keskin nişancılar)

Laffitte vs Nami ve Brook

(Nami ve Laffitte navigatör. Brook ve Lafitte tayfaların ikinci kılıç ustaları kılıç tipleri aynı. Laffitte'in hipnoz tekniği falan var. Brookda da uyutma, dondurma skilleri var.)

Sanjuan Wolf vs Robin

(Sanjuan şişme meyvesine sahip büyülüp küçülüyor. Robinin de Dev kolları ayaklar yapabiliyor. Uçuyor. Robin bunun kemiğini kırmaya çalışsa Wolf küçülür büyür falan..)

Doc Q ve Chopper

(Zehirleyici Doktorla Şifacı Doktor)

Son düzenleme:
Garpın ada teklemiş olabileceğine spoiler yalanlanana kadar kimse sertçe karşı çıkmadı. Tek yumrukla ada yok etmesi garipsenmiyecek bir çardır Garp the fist

Usopp o kadar edince coby 500 çok gelmiyor açıkçası :)

BB korsanlarından ölen olur mu bilmem ancak coby'nin kurtulma ihtimali yüksek. Garp'a ne olur o da muamma. Rakipleri değiller garp'ın ancak aokiji olaya dahil olursa o zaman durum degişebilir. Belki garp lehine bile harekete geçebilir aokiji fakat garp'a karşı olursa o zaman farklı bir senaryo izleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 47)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık