Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünya hükümetlerine bağlılıkları nerede geçiyor?
Ben hala denizciler ama tarihsiz istifa mektubu vermişler olarak anladım. Eger yonkoya saldirmak dünya hükümetinin emirlerine karsi gelmek gibi olaylara girerlerse istifa mektuplari kabule ediliyor ve denizcilerin catisi altindan cikiyorlar. Halen denizci olmasalar Coby levely'de gorev alamazdi.

Dünya hükümetlerine bağlılıkları nerede geçiyor?
Anlatılanlardan Dünya Hükümetini yaklaşımları, Dünya Hükümetnin de onlar için adım armayacagi anlasma yapmayacağı söylendi. Çoktan istifalarını vermiş kişiler deniyor. Bildiğim kendi kendilerine yapı olmuşlar.

Ben hala denizciler ama tarihsiz istifa mektubu vermişler olarak anladım. Eger yonkoya saldirmak dünya hükümetinin emirlerine karsi gelmek gibi olaylara girerlerse istifa mektuplari kabule ediliyor ve denizcilerin catisi altindan cikiyorlar. Halen denizci olmasalar Coby levely'de gorev alamazdi.

Ranger Squad olarak tanımlanmış. Sınır birliği olarak görebiliriz bunları. Bu yüzden bazı aksiyonlarında üstlerinden izin almaları gerekmiyor. Yonkolar ile savaşa girmek için izin almak lazım mesela, bunların ise izne ihtiyacı yok. Deşifre olduğunda varlığı reddedilen ajanlar gibi işte. Günün sonunda yine bağlılar Dünya Hükümetine.

Ranger Squad olarak tanımlanmış. Sınır birliği olarak görebiliriz bunları. Bu yüzden bazı aksiyonlarında üstlerinden izin almaları gerekmiyor. Yonkolar ile savaşa girmek için izin almak lazım mesela, bunların ise izne ihtiyacı yok. Deşifre olduğunda varlığı reddedilen ajanlar gibi işte. Günün sonunda yine bağlılar Dünya Hükümetine.
WGde isci haklari da yok adamlar acik istifa mektubu imzalariyor calisanlarina :D

Telsizi kapatmışlar işte, tenhada kutsal ejder indirir bunlar. @Whitebear D patladı kısacası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık