Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Egee karasakal ve garp ikilisinden biri inecekse bu Gatp olur. Garp ne kadar guclu olursa olsun... hikayeleme yuzunden bu boyle. Eger Oda karar degistirmediyse ki degistirmemis gozukuyor... BB, Luffy'nin rakibi. Muhtemelen BB, Law'ı indirip buraya ışınlanacak ve tüm tayfa Garp'ı indirecek... Garp da Coby icin kendini feda etmis olacak. Boyle bir senaryo islenebilir... ihtimallerden biri bu.

Egee karasakal ve garp ikilisinden biri inecekse bu Gatp olur. Garp ne kadar guclu olursa olsun... hikayeleme yuzunden bu boyle. Eger Oda karar degistirmediyse ki degistirmemis gozukuyor... BB, Luffy'nin rakibi. Muhtemelen BB, Law'ı indirip buraya ışınlanacak ve tüm tayfa Garp'ı indirecek... Garp da Coby icin kendini feda etmis olacak. Boyle bir senaryo islenebilir... ihtimallerden biri bu.
Güneş tanrısı Nika vs Karanlıklar tanrısı olacaktır. Garp'ın kaçtığı bir senaryo olmaz. Garp yakın zamanda epik bir şekilde ölecektir.

Arkadaşlar Garpı shiryu biçecek, vasco vuracak bilmem ne gibi yorumlar sizce de biraz komik değil mi? Garpın dayanıklılığı az demiş arkadaşın birisi seride bu kanıya dadandan dayak yedi diye vardıysan büyük bir gaflet içerisindesin bence. BB de dayanıksız ozaman? Bu arada asıl Garp adadaki BB tayfasının içinden geçer bilginize.
Roger 2 bıçağa öldü, Shanks balığa kol verdi, BB'ye suratını çizdirdi, WB'yi delik deşik ettiler, Garp'tan Luffy, Dadan ve Morgan kan aldı, daha ne olacak :) Bu adamlar -WB hariç- sıradan insan dayanıklılığında, o yüzden saldırı gücü yüksek, olabildiğince saldırıdan kaçmaya sıyrılmaya çalışıyorlar, böyle yapmak zorundalar. Yoksa kalıcı hasar alır, uzuv kaybeder veya ölürler :)

Şunu farkettim ben Özellikle monkey ailesinde acaba isimden mi geliyor yoksa oda denilen zerzevat yüzünden midir bilmiyorum ama acayip bir genişlik var.

adamlar her şeye gülüyor mesela coby öldürseler ne olur bilmiyorum
Örneğin ace öldü garpı geçtim luffy çok normalmiş gibi ilerliyor artık bunu neye yorarız bilmiyorum bu farkı diğer animelerle karşılaştırdığımda görüyorum
mesela fire punch,berserk bu gibi animelerde kötü travmalar,veya abini,kardeşini,dostunu öldürseler o hırsla,o motivasyonla ilerliyorsun
luffy ise lay lam lom

Biz büyüdük,seri okuyan arkadaşlar büyüdü.

Luffy'de büyüsün artık.
20 yaş civarı velet kk oluyor etkisini düşünün. Çok normalmiş gibi geliyor.
Kanıksadık.
Bakın bu bir sıkıntıdır. Alışmak,kanıksamak bir sıkıntıdır.
Dünden beri luffy hayalini gerçekleştircek olayını ben kabullendim mesela.
Diğer animelerin bazılarında bu durum yok mesela
Diğer her şey doğru ama Ace örneği doğru değil bence, Luffy Ace ölünce şoka giriyor, bilmem kaç bölüm ağlıyor sızlıyor, Jinbei'ye atarlanıyor ve sair, o sahnelerde yine insanlık var biraz, asıl can sıkıcı sahneler Pedro ölürken Jinbel ölmek için geride kalırken arkasını döndüğü anda Luffy'nin parti yaptığı sahnelerdi. :)

Attığı yumruk güneş gibi doğmuş adaya. Saldırının resmedilişi çok seksi. Bambaşkasın billur adam.
Luffy dedesiyle 1 hafta icraate katılsa rayin 1.5 yılından daha faydalı olurmuş ama işte bizimkinin karakteri bunu kaldırmaz.

Bu arada Garp Luffynin olmadığı yerde harcanmaz. Ölmez yani. Böyle bir şey bekleyenler gördüm ama ihtimali yok bence. Böyle bir şeyi Oda yapmaz, haydi yaptı iliğine kadar sömürmek için Luffy'yi getirir adaya yapmadan önce.

Yumruğun temas ettiği bir saldırıyı tercih ederim. Böyle enerji topu atar gibi değil. O yumruk yere değecek, şok dalgasıyla aynı etkiyi yapacaktı. Daha da güzel olurdu.
Herif kendini niye düşürsün çekirdeğe kadar Rikam? Uzaktan ölçülü sallamış işte, ne yapsın üç beş korsan için dünyayı mı yıksın?

Daha iyi giriş yok bu nedir arkadaş sen nesin denizcilerin tonton dedesi adam filo amiral rütbesini kendine az gördüğü gibi almamış anlaşıldı kesinlikle hükümet ile alakasından ötürü değil!!

Roger 2 bıçağa öldü, Shanks balığa kol verdi, BB'ye suratını çizdirdi, WB'yi delik deşik ettiler, Garp'tan Luffy, Dadan ve Morgan kan aldı, daha ne olacak :) Bu adamlar -WB hariç- sıradan insan dayanıklılığında, o yüzden saldırı gücü yüksek, olabildiğince saldırıdan kaçmaya sıyrılmaya çalışıyorlar, böyle yapmak zorundalar. Yoksa kalıcı hasar alır, uzuv kaybeder veya ölürler :)
Roger ile BigMom savaşmış mıydı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık