Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm cıktı,niye spo konusu açık?
Alın renkli renkli okuyun.

Son düzenleme:
Sanırım ikinci defa denizci operasyonu gördük seride. Koby'i kovalayan bütün korsanları bir araya getirdiler, barutlarını çiçeğe çevirip silahlarını ellerinden almış oldular sonra da şu kil meyvesi olan eleman binaları hareket ettirip kaçışlarını önledi ve Garp alayına tek attı :D Marineford'da da benzeri bir taktik görmüştük.

Arkadaşlar Garpı shiryu biçecek, vasco vuracak bilmem ne gibi yorumlar sizce de biraz komik değil mi? Garpın dayanıklılığı az demiş arkadaşın birisi seride bu kanıya dadandan dayak yedi diye vardıysan büyük bir gaflet içerisindesin bence. BB de dayanıksız ozaman? Bu arada asıl Garp adadaki BB tayfasının içinden geçer bilginize.

• Like
Tepkiler: Tyr
Şunu farkettim ben Özellikle monkey ailesinde acaba isimden mi geliyor yoksa oda denilen zerzevat yüzünden midir bilmiyorum ama acayip bir genişlik var.

adamlar her şeye gülüyor mesela coby öldürseler ne olur bilmiyorum
Örneğin ace öldü garpı geçtim luffy çok normalmiş gibi ilerliyor artık bunu neye yorarız bilmiyorum bu farkı diğer animelerle karşılaştırdığımda görüyorum
mesela fire punch,berserk bu gibi animelerde kötü travmalar,veya abini,kardeşini,dostunu öldürseler o hırsla,o motivasyonla ilerliyorsun
luffy ise lay lam lom

Biz büyüdük,seri okuyan arkadaşlar büyüdü.

Luffy'de büyüsün artık.
20 yaş civarı velet kk oluyor etkisini düşünün. Çok normalmiş gibi geliyor.
Kanıksadık.
Bakın bu bir sıkıntıdır. Alışmak,kanıksamak bir sıkıntıdır.
Dünden beri luffy hayalini gerçekleştircek olayını ben kabullendim mesela.
Diğer animelerin bazılarında bu durum yok mesela

Şunu farkettim ben Özellikle monkey ailesinde acaba isimden mi geliyor yoksa oda denilen zerzevat yüzünden midir bilmiyorum ama acayip bir genişlik var.

adamlar her şeye gülüyor mesela coby öldürseler ne olur bilmiyorum
Örneğin ace öldü garpı geçtim luffy çok normalmiş gibi ilerliyor artık bunu neye yorarız bilmiyorum bu farkı diğer animelerle karşılaştırdığımda görüyorum
mesela fire punch,berserk bu gibi animelerde kötü travmalar,veya abini,kardeşini,dostunu öldürseler o hırsla,o motivasyonla ilerliyorsun
luffy ise lay lam lom

Biz büyüdük,seri okuyan arkadaşlar büyüdü.

Luffy'de büyüsün artık.
20 yaş civarı velet kk oluyor etkisini düşünün. Çok normalmiş gibi geliyor.
Kanıksadık.
Bakın bu bir sıkıntıdır. Alışmak,kanıksamak bir sıkıntıdır.
Dünden beri luffy hayalini gerçekleştircek olayını ben kabullendim mesela.
Diğer animelerin bazılarında bu durum yok mesela
Satışlar düşer.shounenlik biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık