Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB'nin gittiği alan
3 amiral, tüm shicler, garp, sengoku, yüzbinlerce asker
Garp'ın gittiği alan

Shiryu
WB'ye gelen yardım -> 16 Tümen Komutanı + 1000'den fazla kişiden oluşan müttefik filosu + İmpel Down Kaçkınları + Hancock

MF'de sahaya inmeyenler ya da gayri-ciddi dövüşenler -> Sengoku, Garp, Mihawk, Dof,

-----------------------------

Garp'ın yardımı -> daha yeni tanıştığımız SWORD üyeleri hani kaptanları Cp0 ile baş edemeyen Drake olan SWORD üyeleri + Tashigi

Kaldı ki, Garp orada Karasakal var diye geldi. Ki Karasakal hala adaya dönebilir bir şey bilmiyoruz.

WB'ye gelen yardım -> 16 Tümen Komutanı + 1000'den fazla kişiden oluşan müttefik filosu + İmpel Down Kaçkınları + Hancock

MF'de sahaya inmeyenler ya da gayri-ciddi dövüşenler -> Sengoku, Garp, Mihawk, Dof,

-----------------------------

Garp'ın yardımı -> daha yeni tanıştığımız SWORD üyeleri hani kaptanları Cp0 ile baş edemeyen Drake olan SWORD üyeleri + Tashigi

Kaldı ki, Garp orada Karasakal var diye geldi. Ki Karasakal hala adaya dönebilir bir şey bilmiyoruz.
Ne anlatıyorsunuz

3 amiral+ shicler+garp sengoku diyorum gelmiş bilmem kaç tümen komutanı yazmışlar asşldkjalşskdjasd

Tamam Garp fanları tamam haklısınız xD

Ne anlatıyorsunuz

3 amiral+ shicler+garp sengoku diyorum gelmiş bilmem kaç tümen komutanı yazmışlar asşldkjalşskdjasd

Tamam Garp fanları tamam haklısınız xD
Garp tek başına Rocks WB Kaido BM Shiki ve daha nicesinin oldugu ortama bunları durdurmak için gidiyor. WB daha Kaido'nun adasını basamıyor hacım.

3 amiral+ shicler+garp sengoku diyorum gelmiş bilmem kaç tümen komutanı yazmışlar
Bende bu yazdıklarının kaçta kaçının olaya dahil olduğunu yazdım. Sen ne anlatıyorsun ? Daha bir kaç sayfa önce Feat abartılıyor, bunda bir numara yok dedim. Fanlık yapsam "ooooo Garp solos" falan diye gezerdim ortalıkta. Ancak senin kıyasın koşullar çapında yersiz ve alakasız aga.

Yoksa Tanrı Vadisi olayını da konuşabilirdim. Yorumlara bakıyorum ya karakteri gömme ya da abartma derdine düşmüş herkes.

Shiki kafasına dümen grcmis adam. Ne dediğini biliyor mu? Bu adam Roger'a da gel adamım ol diyordu. Daha sağlam şeylerle gel Emre.
Onu Roger’ın gücünü görmeden önce söylüyor.Shiki beyazsakala çağ artık senin diye ziyarete gidiyor gayet aklı yerinde ama çılgın sadece.
@Whitebear D üzülüyor o yüzden WB'ye bir şey demiyorum.Mwyi sana havale ettim usta...
İşte bir doz daha verdi… Adamı böyle yavaş yavaş zehirliyor Arsenik verir gibi ama Montana farkında bile değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık