Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach diye bir karakter tasarlarım gelen geçen gücünü test eder sonra da rezil bir şekilde öldürürüm Oda bu şekilde tasarladı bu karakteri.Averaj takımı olduk gelen geçen imzasını bıraktı gitti bu ne böyle sokak lambası tek atacak raddeye geldi korsan mısın nesin sen ya.

Teach diye bir karakter tasarlarım gelen geçen gücünü test eder sonra da rezil bir şekilde öldürürüm Oda bu şekilde tasarladı bu karakteri.Averaj takımı olduk gelen geçen imzasını bıraktı gitti bu ne böyle sokak lambası tek atacak raddeye geldi korsan mısın nesin sen ya.

Karmanın harekete geçmesi için evreni zorluyor gibisin.

Garp sen nasıl bir hayvansın. Torunun boşuna bu kadar canavar değil. :mincika:

Kim dedi ya Garp'ın yumruğu Kaido'ya ulaşmaz diye. :rolleyes:

Şu panellere baksın ve kendinden utansın.:hıh:

Garp ben zaten denizciler içinde Fujitora'dan sonra en çok seni seviyordum. Bak sana olan sevgim yumruğunla birlikte bir kat daha arttı. :utan:

Garp adamdır Kaido ve Teach madamdır.:sapkali:

Garp sen nasıl bir hayvansın. Torunun boşuna bu kadar canavar değil. :mincika:

Kim dedi ya Garp'ın yumruğu Kaido'ya ulaşmaz diye. :rolleyes:

Şu panellere baksın ve kendinden utansın.:hıh:

Garp ben zaten denizciler içinde Fujitora'dan sonra en çok seni seviyordum. Bak sana olan sevgim yumruğunla birlikte bir kat daha arttı. :utan:

Garp adamdır Kaido ve Teach madamdır.:sapkali:
Mesajın arka planında tokyo drift çalıyor reis.

150 sayfadır nostaljifanlar şişiriyor, şişirin şişirin, bakalım nasıl patlayacak. :)

Abi siz çılgın mısınız ya, adam temas etmeden yok etti adayı. Aynı temassızlığı bir metre ile Roger ve WB biraz rüzgar çıkararak yapınca herkes auuu diye dolaşıyordu. Adam şehir yıktı onlarca metre yüksekten, temas bile etmeden.
Kaido bir üfleyince karşıki dağı patlatıyor, WB yan dönünde ada sallanıyor, Garp'a eksi yazıyor haberiniz yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık