Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080: Efsanevi Kahraman

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Çok iyi

Kullanılan: 279 75.8%
  • İyi

Kullanılan: 56 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 20 5.4%
  • Kötü

Kullanılan: 13 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birileriyle dövüşmeden bina yıkımını abartmaya gerek yok. Yc4 rakibiyle kapışmasını merakla bekliyorum.
Garp'ın nasıl bir giriş yapmasını bekliyordun. Yürüyerek gelip esir bırakma şartlarını konuşmasını mı ? XD Gördüğümüz en güçlü pure saldırılardan birine şahit olduk, ve bu sadece selamlamaydı. Uzun lafın kısası abartmaya baya bi gerek var xd

Kesin var mı başka biri yoksa teori mi?
Kesin var. 10 Titan Kaptan olduğu söylendi, biz dokuz kişiyi gördük sadece.

1. Titan Kaptan Jesus Burgess
2. Titan Kaptan Shiryu
3. Titan Kaptan Van Augur
4. Titan Kaptan Avalo Pizarro
5. Titan Kaptan Laffitte
6. Titan Kaptan Catarina Devon
7. Titan Kaptan Sanjuan Wolf
8. Titan Kaptan Vasco Shot
9. Titan Kaptan Doc Q
10. Titan Kaptan ?

Kuzan değil, şimdiden yanıtını vermiş olayım.

İmpeldown da ihtiyaç duyulduğun da shiryuyu parmaklıklar ardından çıkarmaya tedirgin olan magellana niye +yazıyor ki?
Yalnız adamın Shiryu çıkarın demesi gayet doğal bir şey. Luffy'nin dışında Karasakal'da orada, Karasakal'ın nerede olduğunun bilgisi adamda yok. Yani iki farklı tehdit. Birini kovalarken diğer ondan kaçacaktı. Şans eseri Karasakal ile karşılaştı da tekledi adamları, Shiryu'yu çıkarmış olmasa Karasakal'ın hikayesi oracıkta bitecekti. Magellan kendi bacağına sıkmış.

Ayrıca Shiryu kendisi diyor, eğer panzehir getirmeseydim ölecektiniz. Yanlış hatırlamıyorsam Shiryu Karasakal'a katılırken "umarım yanlış bir seçim yapmamışımdır" tarzı bir şey diyordu.

Yıllarca Shiryuu için en güçlü sağkol dedim. Garp karşısında biraz dayanamazsa yanılmışım demektir. Çok tutamaz ama tek de yememeli. Bekleyip göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık