Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ooo Shanksın geleceği görmesi Kataya yazar.

Edit: Yani demek oluyor ki yok sertlikmiş yok ırkmış bunlar sıradan şeyler tek gerçek haki Kingde olmayan şey saçma ırkının sertliğiyle yonko komutanı olmuş karakter. Irkı olmasa grandline'ı geçemez. :D

Neyse yav akainu ve blackbeard da wbnin olusunden 2 yediler sonucta. Kimse wb, luffy, bm ve kaido gibi vur baba vur ben kolay olmem tarzi dovusmuyor. Bu karakterler istisna

kid'in plot armoru yok. luffy kaidodan nasıl tek yediyse, kid'in shanks'tan tek yemesi gayet normal. normal olmayan luffy'nin kaidoya birebir dalmasıydı ki hala serideki en dengesizlik bu. o günden beri bölümleri okumayı bıraktım. one piece, çöp piece olmuş.

Meyve dandirik diyorsunuzda insan vücudunun içinde demir bulunuyor madem uyanış açmışsın avatardaki gibi kanı bük bunuda ben mi söyleyeyim odaya
JJBA dan Risotto Nero o işi çok güzel yapıyordu. Manyetizma yeteneği Kid den daha azdı ama kat be kat daha ölümcül kullanıyordu.
Narancia gereksizi saldırmasa adam son bossu alacaktı :oleyo2:

Son düzenleme:
kid yense bir dert, yenilse bir dert. Shanks ile kapışsa "olur mu canım iki çaylak demans big mom'u zor bela yenmiş(burası da muallak), tek başına haki tanrısına nasıl karşı çıkabiliyor?" diye topa tutarsınız, shanks'tan tek yese "nasıl tek yiyebiliyor, oda tek panelde seriden çıkardı" diye ayrı topa tutarsınız
Allah aşkına siz tam olarak ne istiyorsunuz?

Gerçi uyanış mevzusunu beğenmedi diye "siteye kapatmayı düşünüyorum" diyen adminlerin olduğu yerde üyelerden ne beklersin? ne oldu hala aktif korsanfan?
her çıkan sayıyı tepelemekten başka bir görüşünüz yok mu?

Belli ki hasır şapka tayfasının dağılma olayına benzer olaylar zinciri çizilecek Kid ve tayfasına

hele bir sayı çıksın bakarız.Gömecek yer aramayın
Hahahahah yedek ana karakter mi bu kid öyle bi senaryo yazsın anlamadığınız bir şey var bu kid her zaman ezikti neden ünlü olduğunu herkes biliyor gidip sivil insanlara dalıp kötülük yapıp ün saldı aynı luffyi taklit edenler gibi. BALON BALON hala neyin ısrarı ıspatı ne özelliği var yardımcısı killer bile kendi söylüyor. Killer dışında tayfa da güçlü adam var mı ? Kid korsancılık oynuyordu ve bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 46)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık