Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce Shanks korsanlarında pone okuyan var mıdır yoksa Killer ı o iş için tayfaya almış mıdır? (tabi eğer Killer ın 3 göz kabilesinden olduğu teorisinin doğru olduğunu var sayarsak)

Son Shanks vs Mihawk olduğundan beri Mihawk, Shanks ile aynı gelişimi gösterdi mi acaba o önemli. Shanks Kol gittikten sonra Yonko olmuş. Mihawk ile kapışırken Yonko değil.

Şu an Shanks = Mihawk demek doğru mu emin değilim. Bu yüzden Luffy = Zoro'ya yol yapıyorsanız baya + yazar Zoro'ya ama sanmıyorum bunun olabilirliğini.

Mihawk 3.5 milyarken, Shanks 5-5.5 milyar havası veriyor sanırım; çok fazla takip edemedim bugün paylaşılanları.

Düzenleme:Bunu yazmazsam eksik kalacak; Shanks ve Mihawk arasındaki farkı oluşturanda Kral Haki olabilir.

Son düzenleme:
Son Shanks vs Mihawk olduğundan beri Mihawk, Shanks ile aynı gelişimi gösterdi mi acaba o önemli. Shanks Kol gittikten sonra Yonko olmuş. Mihawk ile kapışırken Yonko değil.

Şu an Shanks = Mihawk demek doğru mu emin değilim. Bu yüzden Luffy = Zoro'ya yol yapıyorsanız baya + yazar Zoro'ya ama sanmıyorum bunun olabilirliğini.

Mihawk 3.5 milyarken, Shanks 5-5.5 milyar havası veriyor sanırım; çok fazla takip edemedim bugün paylaşılanları.
Mihawk yonkou olmakla ilgilenmediğine göre yonkou seviyesiymiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık