Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ın Kaido'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum. Kimsenin Kaidou'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum. Wano arkta ben tek siz hepiniz bile beni kesmez diyip üzerine kocaman ada taşıyan biri Kaidou. Shanks'ın aşağı kalır yanı var mıdır diye sorarsan, yoktur derim o ayrı konu. Sonuçta Kaidou kendisine denk görmüş Shanks'ı... Şunu unutmamak lazım Kaidou da kid'i harcadı, yetmedi Luffy G4'e tek attı, yetmedi üzerine 2 defa yendi. Yetmedi öldürdü. Yetmedi Oda adama kaybettirmek için lava düşürüp bu da kotarmaz deyip üzerine lav patlaması yaptırdı. O yüzden yeni karakter hype karakter çıktı diye Kaido'nun canavarlığını unutmayız...
Kaido cidden şimdiye kadar gördüğümüz en üst düzey hayvanat karakterdi.Kaido Luffy ile değil Oda ile vs attı.

Shanks'ın Kaido'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum. Kimsenin Kaidou'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum. Wano arkta ben tek siz hepiniz bile beni kesmez diyip üzerine kocaman ada taşıyan biri Kaidou. Shanks'ın aşağı kalır yanı var mıdır diye sorarsan, yoktur derim o ayrı konu. Sonuçta Kaidou kendisine denk görmüş Shanks'ı... Şunu unutmamak lazım Kaidou da kid'i harcadı, yetmedi Luffy G4'e tek attı, yetmedi üzerine 2 defa yendi. Yetmedi öldürdü. Yetmedi Oda adama kaybettirmek için lava düşürüp bu da kotarmaz deyip üzerine lav patlaması yaptırdı. O yüzden yeni karakter hype karakter çıktı diye Kaido'nun canavarlığını unutmayız...
Kaido çok güçlü karakter, Shanks daha güçlüyse bile daha fazla güç göstermeli ki bu iddiayı edebilelim şu bölümdeki baya büyük güç gösterisi bile yetmez.

Kaido çok güçlü karakter, Shanks daha güçlüyse bile daha fazla güç göstermeli ki bu iddiayı edebilelim şu bölümdeki baya büyük güç gösterisi bile yetmez.
Bence de. Sonuç itibariyle daha ne Shanks'ın gücünü ne de sınırını gördük. O yüzden Kaidou'dan daha güçlü diyebilmek için vay be Kaidou bile bunu yapamazdı tarzı bir güç gösterisi olması gerekir ki görür müyüz görürsek ne kadar görürüz bilemiyorum. Kid dediğimiz arkadaş önüne gelenden sopa yemiş sırf Luffy'nin meyve ortaya çıkmasın diye ödülü yüksek verilmiş bir arkadaş. Koca Ana da gücünün 1/100 aklı olsaydı bu iki arkadaşı çoktan mezara koymuştu zaten...

Valla Bm dövüşünde Law'ı çok güzel dinliyordu. Bana emir verme diyordu ama içten içe biliyordu Law'ın zekasına güveneceğini. :D
O an ikisinin de birlikte çalışması lazımdı yoksa yenmeleri mümkün değildi zaten. Ne Law ne Kid tek başlarına indiremezdi. Çoğunluğa sorsan Kid bir iş yapmadı tabi o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık