Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Kidd o top ile kral hakili şok dalgaları patlatsa arka arkaya bir sürü kamusari mi ne ondan yollamış gibi olur. O değil de Shanks'in önce 3 milyarlık adam hafife almayın deyip gidip tek atması da ayrı komedi :D Lan adam 1 sayıda koca savaşı bitirdi. Neyse bu konu kapandı.

Shanks gemiden atlıyor. Diğer gemiye inene kadar kaptanı ve sağ kolu yenip gemiye hasar veriyor tayfanın yarısını bayıltıyor. Sonra gemilerine iniyor. Adam kendisi gelmeden felaketi geliyor. Helak ediyor adamları sonra durum analizi yapıyor.

Şuan ne power up aldı ki üstüne

Bence olay şu crocoyu yenmiş skypieadaki luffy gibi şuan. İki tarafada kayabilir teketekte. Kaldı ki 10 dovusten 2 tanesini alabilecek adamda çok az seride Kaidoya karşı.
Poverup almasına artık gerek yok ki cp-0 ajanının araya girdiği dövüşte luffy zaten çok iyi iş çıkarmıştı ki şuan bide uyanışı var meyvenin, luffynin şuanki hali ile kaidodan daha yüksekte olduğunu düşünmek normaldir.

"Kid saldırı yapıyor, Shanks onu atlatıp Kid'e vuruyor" gibi bir durum yok. Kid saldırı bile yapamadan tek yiyor. Yani dediğim gibi bilseydi de sonu aynı olacaktı.
Çok eksik bir karakter Kid.Yani 15 levelde mavi bayrağı basmaya çalışan bedenselci gibi…Ben bile savunamıyorum adamı.

Geleceği görme yok.Geleceği görebilse belki Shanks’in saldırısını görebilirdi ama bu seferde kral hakiyi bilmediğinden yine teklenirdi.

Shanks’e karşı en iyi karakter Luffy gibi.Hem kral haki var hem de geleceği görebiliyor.

Yalnız Kidd o top ile kral hakili şok dalgaları patlatsa arka arkaya bir sürü kamusari mi ne ondan yollamış gibi olur. O değil de Shanks'in önce 3 milyarlık adam hafife almayın deyip gidip tek atması da ayrı komedi :D Lan adam 1 sayıda koca savaşı bitirdi. Neyse bu konu kapandı.
Şu söz bile Shanks ın Kid e kıyasla ne kadar iyi bir kaptan olduğunu gösteriyor. Belki de içlerinde Kid i tekleyebilecek kapasitede adamları var yine de aman adamlarımı riske atmayayım diyip gidip kendisi tekliyor. Tam Roger lık hareket yani.
O sırada bizim Kid de anca gitsin kendi gemisinden obüs atsın :hhh:

Çok eksik bir karakter Kid.Yani 15 levelde mavi bayrağı basmaya çalışan bedenselci gibi…Ben bile savunamıyorum adamı.

Geleceği görme yok.Geleceği görebilse belki Shanks’in saldırısını görebilirdi ama bu seferde kral hakiyi bilmediğinden yine teklenirdi.

Shanks’e karşı en iyi karakter Luffy gibi.Hem kral haki var hem de geleceği görebiliyor.
Kid'i artık en azılı Kid fanı bile savunamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık