Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid saldırı yapamadı. Saldırıp da işlemese dediğin şekilde savunulabilirdi.
Farklı düşünüyoruz.

Eğer ki Kid, kral hakiyi saldırısına ekleyebilmeyi başarsaydı Shanks ile kılıçlarını çarpıştırıp göğü ikiye yararlardı bence.

Yani kral hakiyi Kid saldırısına eklemeyi bilseydi Shanks’ın atağına karşılık kendi de atak yapıp göğü Kaido vs Luffy veya Roger vs WB gibi ikiye bölebilirdi.

Adam kral hakiyi saldırısına eklemeyi bilmediği için tek yedi oturdu.

Bölüm Hunter x Hunter'dan fırlamış gibi buz gibiydi resmen. Shanks Kid bunlara daha önceden bulaştığı ve kolunu kaybettiği halde adamla ilgili hiçbir şeyi kafasında tutmamış. Kid ile yüzleşmeye gitmeden önce istihbaratçısından bilgileri alıp göz ucuyla bakıyor. Sonra da geri çekilmesini emrettiği Elbaflı garbanların gemilerinin yok edileceğini hissedince gidip 1 dakikada tek atıyor ve devlere toplu infaz için emir veriyor. 3 milyarlık adam Shanks'ın toplam 3 dakikalık gündemi olmaktan öteye gidemiyor. Büyük adamsın Shanks...

Shanks sadece saf dışı bırakacak kadar güç uygulamış gibi gördüm. Amacı öldürmek değil sadece altındaki adamların zarar görmemesi.
ne saf dışı bırakacak kadarı adam mahvetti bide üstüne gemiyi parçaladılar lasdflşs

shanksın luffye yaptığı açıklama : kidd i severdim iyi adamdı çok gülerdi ben gülmem...

law da patlamış garp umarım gidip de yenilmemiştir o da oldu bittiye gelmesin. off screen olmasın dediğimiz 3 savaşın 1 i tekte bitti 1 i offscreen diğeri belli değil ne olduğu xd

Bu cesaret de biraz fazla hocam. Kaldı ki Luffy gibi biri bile yeri geldiğinde tayfasına kaçın emri veriyor ki kaçınılan kişi Kizaru idi. Sen çıkıp Shanks ve tüm tayfasına + Elbaf devlerine plansız progamsız dalıyorsan bu biraz aptal cesaretine kaçıyor.
Konu fazla olması değil, ortaya koyduğu karakter. Bu tarzı seviyorum, op evreninde bi benzeri daha yok. Luffy değil de Kid'in hikayesini okumak isterdim.

Konu fazla olması değil, ortaya koyduğu karakter. Bu tarzı seviyorum, op evreninde bi benzeri daha yok. Luffy değil de Kid'in hikayesini okumak isterdim.
Delikanlı karakteri ben de severim ama kaptan dediğin az tayfasını umursar. Muhtemelen şu an tayfanın hepsi gemiyle beraber denizin derinliklerine gömüldü yani olacak iş miydi şimdi?
En azından çıksaydı deseydi "gel 1v1 atalım kaybedersem poneleri vereyim ama tayfama dokunma" sonra tekini yeseydi daha fazla saygı duyardım.

Farklı düşünüyoruz.

Eğer ki Kid, kral hakiyi saldırısına ekleyebilmeyi başarsaydı Shanks ile kılıçlarını çarpıştırıp göğü ikiye yararlardı bence.

Yani kral hakiyi Kid saldırısına eklemeyi bilseydi Shanks’ın atağına karşılık kendi de atak yapıp göğü Kaido vs Luffy veya Roger vs WB gibi ikiye bölebilirdi.

Adam kral hakiyi saldırısına eklemeyi bilmediği için tek yedi oturdu.
"Kid saldırı yapıyor, Shanks onu atlatıp Kid'e vuruyor" gibi bir durum yok. Kid saldırı bile yapamadan tek yiyor. Yani dediğim gibi bilseydi de sonu aynı olacaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık