Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok kötü bölüm,ayrıca tek yeme olayı nedir ya? Birde hiç bir karakterde görmediğiniz ilizyon yeteneği nedir? Oda ne varsa Shanks'a yetenek olarak basmış, şeytan meyvesi olmadığından dolayı kimseden olmayan ekstra yetenekler eklemiş ama bunlarında hiç bi mantığı yok ki. Ben hâlâ anlam vermiş değilim, gerçekten ilginç çok ilginç.
Nerede illüzyon yapmış?

Linlin saldırı gücünde diğerlerinden daha zayıf olduğunu gösterdi. Bu konuda itiraz etmem, ama Law'dan yediği o darbeleri başka hangi karakter yese ölürdü ki bu kadar içten hasarlı saldırı almasına rağmen Kid'in son saldırısında kadın hala kahkaha atıyordu. Yani yonkoların belli bir seviyesi var, ya hayvani saldırı gücüne sahipler ya dayanıklılığa ya da Kaido'da olduğu gibi ikisine de.
Muhtemelen saldırı gücünde Shanks zirvedeki isim olabilir ama Wano'da Kaido veya Linlin aldığı hasarları birazını bile alsa ölür, en azından dayanabileceğini sanmıyorum.
Bu arada Linlin'in ışınlı bir saldırısı vardı, o da epey güçlüydü hatta denk gelse muhtemelen pek çok kişiyi anında öldürürdü.
Amacım BigMom'a sallamak değildi. Bence Bm'nin o sondaki "Mama Raid" saldırısı bu Shanks'in tek attığı saldırıya yakın bir güçte olmalıydı. Yonko seviyesi diye bir şey yok çünkü güç seviyesi muhabbetleri çok saçma şu noktada. Oda nasıl ilerletmek istiyorsa öyle ilerletiyor. Saldırı gücü olarak belki Shanks Bm'den falan üstündür de bu kadar da olmaz be. Ya Bm'nin saldırılarını gülerek karşılamayacaktı Kid yada Shanks'ten tek yemeyecekti, ikisi çok uçuk durumlar.

Çok kötü bölüm,ayrıca tek yeme olayı nedir ya? Birde hiç bir karakterde görmediğiniz ilizyon yeteneği nedir? Oda ne varsa Shanks'a yetenek olarak basmış, şeytan meyvesi olmadığından dolayı kimseden olmayan ekstra yetenekler eklemiş ama bunlarında hiç bi mantığı yok ki. Ben hâlâ anlam vermiş değilim, gerçekten ilginç çok ilginç.
Shanks hakinin babası olan Roger yanında yetişmiş.
Rayleigh yanında yetişmiş/eğitim almış onlardan çok şey öğrenmiş.
Gerçek ve zorlu savaşlar nedir KK tayfasında görmüş,geçirmiş.
Kaido sadece haki ile tüm dünyaya diz çöktüren roger vardı demiş.
Adam 45 li yaşlara gelmiş 5 yaşından beri haki nedir üzerinde çalışmış,erkenden görmüş.

2 yıldır haki gören elemanın tek yemesine neden şaşırıyorsun? Bigmom'un yüzde 80'i lawa aitti zaten.

Kid'in ne gibi bir olayı var ki?

Gayet normal ama bi o kadarda acımasızca bir son olmuş kid için.

Hmm illüzyon olsa gerek bunu bir düşüneyim:hmm:
23 yıllık serinin haki olgusu bu bölümle ilizyon oldu:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık