Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks korsanları Bartolomeo’nun peşine düşücekti bir ara umarım bir şekilde kurtulmuştur adam ziyan olucak.
Shanks Barto'nun peşine düşeceğiz demedi yahu kaç kere yazdım. Tayfa hadi Luffy ile görüşelim deyince Luffy'nin adamı Barto'nun onların bölgeyi basıp Hasır Şapka bayrağı astığını tayfaya hatırlattı ve Luffy ile görüşmeye gitmek racona ters tarzı bir tavır takındı. Olay bu.

Bu sefer Kuzan mı tutacak Kizaru yu şimdi?
Bu ne Kizaru imiş arkadaş tutan tutana az salın da bizimkilerle mücadelesini görelim yahu

Bu sefer Kuzan mı tutacak Kizaru yu şimdi?
Bu ne Kizaru imiş arkadaş tutan tutana az salın da bizimkilerle mücadelesini görelim yahu
Tam aksi yönde düşünmen gerek Drake ve Coby olaylarına bakılırsa Kuzan'ın denizcilerden tam olarak ayrılmadığı açık gibi. Tahminim Poneglyph'leri toplamış ve Robin'i almaya gelmekte olduğudur.Adada rakip çok gibi gözükse de Seraphim'ler bir yerden sonra sorun olmaktan çıkacak gibi. 2 Amiral ve 1 Kadim şeklinde geliyorlar adaya Kadim tamamen muamma. Hükumet tarafı ilk kayıplarını yaşar bu arc, desteğe Devrimcilerin geleceğini düşünüyorum bir yerden sonra.

Tam aksi yönde düşünmen gerek Drake ve Coby olaylarına bakılırsa Kuzan'ın denizcilerden tam olarak ayrılmadığı açık gibi. Tahminim Poneglyph'leri toplamış ve Robin'i almaya gelmekte olduğudur.Adada rakip çok gibi gözükse de Seraphim'ler bir yerden sonra sorun olmaktan çıkacak gibi. 2 Amiral ve 1 Kadim şeklinde geliyorlar adaya Kadim tamamen muamma. Hükumet tarafı ilk kayıplarını yaşar bu arc, desteğe Devrimcilerin geleceğini düşünüyorum bir yerden sonra.
Geçen yayınların tekinde Kuzan ın sırf Ohara durumuna benzer bir durum yaşanacak diye bu sefer vicdanına yenik düşüp duruma müdahale edecek tarzı bir şey söylenmişti ama doğru Kuzan ın bir denizciye saldırması yanlış olur. Bence şu an Kuzan Arıkovanındadır ama bakalım ne çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık