Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek yemesini hala garip geliyor bana 3,4 yese hadi neyse normal dicem. Adam 3 milyar ödülü haketmese bile hafiften karakteri ezmeye yönelik hareketi var yazarın. Oda Kid'ın elini kolunu bağlayıp Shanks'ın attığı slashı tanklamasını bekledi galiba :d Bölümü ben bile merak ettim şimdi nasıl gelişti o olay acaba.

Bunu ben de diyorum ama ne kadar yakın olduklarına dahil yine bir tartışma alır gider gibi.
Mihawk, Shanksi rakip olarak görmüyor artık. Mihawkın en büyük zayıflığı ise etrafına insanları toplayamaması, tayfa oluşturamaması. Bunun dışında Mihawk da istese Kaidoyu çok rahat keserdi. Zoro bile zar zor bir iz verebilmiş ise, Mihawk çok rahatça Kaidoyu alır.

Mihawk, Shanksi rakip olarak görmüyor artık. Mihawkın en büyük zayıflığı ise etrafına insanları toplayamaması, tayfa oluşturamaması. Bunun dışında Mihawk da istese Kaidoyu çok rahat keserdi. Zoro bile zar zor bir iz verebilmiş ise, Mihawk çok rahatça Kaidoyu alır.
Ya sen ne yaşıyorsun dostum Allah aşkına? Bunlar nasıl yorumlar anasını satayım.

Shanks aşırı güçlü❌
Kid kalıbının adamı değil✅

Kid, Wano'da herhangi bir güçlendirme aldı mı? Gördük mü böyle bir şey? Diğer tüm güç artışlarını geçtim, Kin'emon'un yeteneğini Zoro'ya verdi Oda ama Kid'e verdi mi bir şeyler? Kaido bunu yendiğinden beri Kid aynı Kid ve Kaido'nun Kid'e uyguladığı tarife de ortada.

Evet, tek yemesini ben de beklemiyordum. Bana biraz abartı geldi bu durum ama ne bekleniyordu ki? Çocukluk travmaları yüzünden psikoz geçirmiş olan şeker bağımlısı bir imparatora karşı Law ile birlikte güç bela karşı koymuş olmaları, Kid'i imparator seviyesi mi yapar? Hatırlatırım, Page One'ı yumruklarken fatihin hakisi kullanan Big Mom, bu ikisine karşı kullanmadı fatihin hakisi. Misal:

Her şeye rağmen, aptal olsa da yılmaz bir iradesi olduğundan serinin sonlarına doğru yeniden göreceğimizi düşünüyorum Kid'i, hakisini geliştirmiş bir şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık