Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'i seviyorum ilk göz ağrılarımdan fakat bu şekilde işlenmesi olmamış.Big Mom'ı deviren 2 adamdan birisin imparator ile aynı ödüle sahipsin ve tek yiyorsun.Oda'nın Dressrosa'da başlayan kötü yazarlığı devam ediyor.Hikaye uzadıkça Oda dokunuşunu kaybediyor.
Shanks'i bu kadar saklamak yerine çok daha önce gücünü gösterebilirdi.Kid'e yazık oldu.

2 hafta sonra Law'ın dovusu de çizer. Şimdiden geçmiş olsun.

@Trafalgar D Water Law
@Trafalgar Law
@Trafalgar_Law
@Law
Teach de %100 yener. Artık lawcılar düşünsün.
Neyini düşünelim? :dd.d Adamım şovunu yaptı. Augur olmasa yenmişti de. Adamıma Big Mom katili dendi. Kimseye de denmez bir daha böyle. Augur bir daha kalkıp " gidelim mi kaptan "da demez. +larımızı topladık biz. :ehe:

Kadir Law fanlarını etiketlemende yardımcı olayım. :dd.d @yuemsa @Trao @Mistress 9 @cora-san @artyomdh

Ben Shanks fanı olsam yinede söverim böyle bir olaya. Aşırı derecede rezalet bir durum.
Nesi rezalet olum Kid ve Law 1 vs 1'de hybrid Kaido'ya karşı ne kadar varlık gösterebilirdi? Shanks BB mi ki gel orama da vur şurama da vur çeksin ya Kid Law mı ki ışınlanıp bir anda hasar çıkarsın. Kaldı ki vurmuştur ya da bir iki saldırı karşılamıştır bölümde zaten.

Nesi rezalet olum Kid ve Law 1 vs 1'de hybrid Kaido'ya karşı ne kadar varlık gösterebilirdi? Shanks BB mi ki gel orama da vur şurama da vur çeksin ya Kid Law mı ki ışınlanıp bir anda hasar çıkarsın. Kaldı ki vurmuştur ya da bir iki saldırı karşılamıştır bölümde zaten.
Tek attı falan yazıyor abi ben onu saçma buluyorum.

Bir süre Kaido, sonrasında Linlin'le savaşmış bir karakterin Shanks'a karşı kısa sürede kaybetmesi bence zevk vermiyor. Shanks'ın da azıcık terlediğini görmek lazım, en azından yeni kuşak karşısında ki o zaman keyif verir. Oda böyle yaparak Shanks'ı fan servis gibi göstermiş oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık