Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Git sana yazanların direkt şahsına yaz onları. Mihawkçı tayfa papağan gibi ötüyor ne demek? Millete laf ediyorsun.
Bana yazanlara atarım tabi ki neden atmayayım? Sürekli aynı şeyi tekrar edip duruyorlar. Hemen hemen hepsi de söylediğim grubun üyeleri. Söylemeyen zaten üzerine alınmasın ki kimse de alınmamış gördüğüm kadarıyla bir tek sen geldin...

Bana yazanlara atarım tabi ki neden atmayayım? Sürekli aynı şeyi tekrar edip duruyorlar. Hemen hemen hepsi de söylediğim grubun üyeleri. Söylemeyen zaten üzerine alınmasın ki kimse de alınmamış gördüğüm kadarıyla bir tek sen geldin...

''Mihawkçı tayfa papağan gibi ötüyor'' yazmışsın orada. Seninle muhatap olmayıp da Mihawk fanı olanlar var. Genel kitleyi hedef alan mesajlar yazmamaya dikkat et lütfen.

Bak orada bir mantık yatıyor Shanks gibi birinin kolunu feda etme sebebi karşısındakine borçlandırma olayı böylece o kişi ona bağlılığıyla hayatı boyunca ilerleyecek ve kendine yön verecek
Mantık falan yatmıyor adam 1500 bölümlük değil 300 bölümlük olarak hayal etmiş seriyi ve insanları hiçbir şekilde fiziksel hasar almayan tanrı olarak tasarlamamış. Zaten Romance Down'da Luffy'e meyveyi veren Garp'tı editor, Shanks karakterini erken tanıtalım demiş. Hatta Garp da korsandı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse işte 25 sene önceden bahsediyoruz.

''Mihawkçı tayfa papağan gibi ötüyor'' yazmışsın orada. Seninle muhatap olmayıp da Mihawk fanı olanlar var. Genel kitleyi hedef alan mesajlar yazmamaya dikkat et lütfen.
Ben bana karşı sürekli aynı şeyi yazıp duranlara söyledim. Bana yazmayan ile zaten muhatabım yok, yine istediğin gibi anlatıp konuyu uzatıyorsun alakasız biçimde...

Güç dengesi bozuk, kötü yazarlık vs vs. Geçelim bunları, yeni bir şey değil bunlar. Hem ayrıca, aksi bir senaryo yaşanmış olsaydı forum kapanana kadar darlardı bizi burada amiral ve hurda lobisine üye olanlar. Sanki bilmiyoruz.

Shanks'ın, tam gücündeki rakiplerine yaptığı saldırının %50'si Kid'e, %30'u da Killer'a yetti, %20'si de boşluğa gitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık