Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata ya da fuji de böyle bir şey yok ama
adam resmen geleceği görmüş bak olasılık da değil olacak olayı. Senaryo canlanıyor adamın kafada patlamalar yıkımlar ölümler ölüm şekilleri bile. Tamam rey-san adayı tarayıp güç dengesi bile biçiyor k.haki ile de bu cidden farklı bir şey. Beklediğim gibi diyor utanmadan :D K.hakiyi farklı eğip büküyor yazar burada. H.haki vuruşu ortada orada b.haki de var. Anlık arka arkaya olaylara bakarsan farklı sonuç alabilirsin, adam beklediğim gibi diyor kesin sonuca varmış. Gerçekten serverlara para ödeyen zengin bebesi :D
İşin başlangıcını görürsen sonunu kendin de tshmin edebilirsin.O bakımdan geleceğe tekrar baktığında beklediği gibi görmüş olması doğal.Bu öyle resim kırma gibi birşey değil birden çok ölümlü bir olay olduğu için arka arkaya tarayıp durdu geleceği.Çok uzak geleceği göremiyor o kesin.Kata da akışına bırakılmış halini görüyordu.Shanks kendi saldırısının sonucunu da önceden görebilseydi senin dediğin gibi olurdu.Öyle olsa çok rahat olurdu zaten bu kadar terlemezdi.Oda geleceği görme konusunu abartmamış belli bir sınır çizmiş dengelemek için.

Kaido'nun Luffy'i Wano başında teke götürmesini de saçma bulmuştum. Shanks'ın tek atmasını saçma bulsa da, sevinen fanları olabilir. Dediğin gibi aynısını diğer karakterlerin fanları da yapar. Yazılan şeyleri boş beleş algı olarak görmüyorum.
Samimi insanla benim bir işim yok ama bu forumda çok fazla ucuz algı dönüyor. Luffy'nin o an tek yemesi de olması gereken şeydi. Saçma olan Kaido dövüşü öncesi araya başka bir rakip çizip Luffy'i pişirmemek ve çatıda bir anda yonko dengi yapmaktı. Diğer wano dövüşleri gibi o dövüşe de az sövmedim.

Kidin tek yemesi sadece güç ile de alakalı değil o hızla birden baskın yedi elinde kocaman topla hareket edecek durumu bile olmadı. Aynı bm gibi ağır bir karakter öyle olunca kolay saldırı hedefi oluyor. Karada olsaydı daha temkinli olsaydı durum böyle olmayabilirdi ama bence tek yemesi luffynin tek yemesinden daha saçma değil bence.

İşin başlangıcını görürsen sonunu kendin de tshmin edebilirsin.O bakımdan geleceğe tekrar baktığında beklediği gibi görmüş olması doğal.Bu öyle resim kırma gibi birşey değil birden çok ölümlü bir olay olduğu için arka arkaya tarayıp durdu geleceği.Çok uzak geleceği göremiyor o kesin.Kata da akışına bırakılmış halini görüyordu.Shanks kendi saldırısının sonucunu da önceden görebilseydi senin dediğin gibi olurdu.Öyle olsa çok rahat olurdu zaten bu kadar terlemezdi.Oda geleceği görme konusunu abartmamış belli bir sınır çizmiş dengelemek için.
Senin yoldan gidersek yani sürekli tarasın geleceği(ki bence bu imkansız) 1 panelde adam gemilerin en son yanışını görüyor, ölüm şekillerini görüyor. Bu tarama falan olamaz şimdi geleceğe dönüş filminin paradoksunu yazmaya gerek yokta, 1 tane sapma-farklılık bile işi değiştirir. Bariz uçuk olay çizdi. Dövüşlerde 1 yumruk tekme neyse bunu değiştirmeye yarayan olayı nereye getirdi. Yaptım oldu luk olay değil bu. Kaido neden yapmadı mesela o da görüyordu. Güç meyve haki her türlü etmeni etkeni bozdu yazar. Nasıl kaido savaşından sonra artık sürekli nika bekliyor isek, şanks dan da bu beklenecek.

Bu kaybedişten sonra geri dönermi ona takıldım şimdi.
Meyve kullanıcıları ki bunlar kaptan dahil en güçlü kişiler, suda batıyor. Kalanlar pruva tarafındaydı oradan da efsane devlerin saldırısı geldi ki demir döküm topları bile ikiye ayırdı bu saldırı. O kalanlar burada gitti yani en kötü bayıldılar sakat kaldılar vb.. Daha önce kılıç çekmede şanksın h.haki ye bayılanlar oldu. O tayfayı denizden çıkaracak yoksa öldü hepsi. Yok ettiğini sudan çıkartıp iyileştirip ''hadi bir daha bu torpaklara gelme yeğen'' diyecekse şanks, roger dan beter olur...

Cidden Luffy bu animede çokça torpilli, Kaido o kadar tek attı, hatta öldürdü; ama ölmedi bu Luffy. Söz konusu Kid ise hemen de öldü. Tayfası da dahil öldürüldü. Tabi baş kahraman olsaydı Luffy gibi, ölmezdi😥.

Bölümdeki en önemli mesele Karasakal'ın bayrağının görünmesi. Vegapank'ı ya da Gorosei'yi kaçırabilirler. Oda rotayı buradan Tiç'e kırabilir. Zaten bu bölümdeki Şanks'ı gördükten sonra şu bir gerçek ki Tiç bir fırın meyve yese bile bu adamı yenemez. Yani final boss'un Şanks olması daha yüksek olasılık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık