Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevzu övmek ise Shanks da Kid’i övüyor. Ödülüne atıf yaptıktan sonra geleceği gördüğünde beklediğim gibi bir şeyler diyor. Övgü tekten korumaz arkadaşlar, ne yazık ki.
Nasıl övüldüğünde önemli bence. Savaştan geri çekilmeyi istemek ve Big Mom katili denmesi başka yere taşıyor bence.

Kaidou'yu yenen Lufi'ye CC tek attı. Denk getirildi mi tek atacak gücü olanlar yonkou seviyesi adama bile tek atabiliyorlar. Bu nedenle bu tek olayı çok matah bir şey değil. Zaten Kid yorgun ve yaralıydı yoksa teke gitmezdi. Şanks başta ürktü ama baktı ki iyileşmemiş hızlıca tek atıp savaşı hemen bitirdi yoksa gençliğin yanan ateşinde yanma ihtimali vardı.

Netice olarak bütün bunlar Mihawk'a artı puan oldu.

Nasıl övüldüğünde önemli bence. Savaştan geri çekilmeyi istemek ve Big Mom katili denmesi başka yere taşıyor bence.
BB savaştan çekilmek istemiyor ki, sniper amca diyor gemiye dönelim mi diye BB de kendi isteğiyle yere iniyor. Kid Shanks’ın korsanlık kariyerini zedeleyecekti, filosu olmadan BB ile savaşa gitmek zorunda kalacaktı Shanks. O durumda Law da olsa teki yerdi bence kurtuluş olmaz.

Yanlış hatırlamışım.

Ne kadar favorisi olsa da yoldan çekmek zorunda Oda. Ya Luffy ya Teach. Favorisi olan birini toon force ile yenilmesini istemez sanırım. Teach'e yedirir.
Bende onu diyecektim en büyük övgüyü kendini tekrar hakiyle erkeğe çevirdiğinde aldı ödül üstünden. :D Demek hax yetenekler büyük sıkıntı evrende yani bir sağ kol kendini düzeltemeyecekti öyle anladım ben.

BB savaştan çekilmek istemiyor ki, sniper amca diyor gemiye dönelim mi diye BB de kendi isteğiyle yere iniyor. Kid Shanks’ın korsanlık kariyerini zedeleyecekti, filosu olmadan BB ile savaşa gitmek zorunda kalacaktı Shanks. O durumda Law da olsa teki yerdi bence kurtuluş olmaz.
Düşman istiyor sonuçta. Karasakal he dese gidecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık