Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önündekileri kolay yiyemeyeceğini anlayıp gtünü kıstıra kıstıra çöp peşine düşmesi komik geliyor evet. Ne yükseldin kıçıkırık robotun stratejik zekasına sanki bana aizen anasını satayım.
Önündekileri kolay yiyemez zaten? Hayırdır, karşısında buggy falan mı var? Sen harbi lütfü ve zoroyu çöp kabul etmişsin. Ayrıca lütfünün bütün geri çekilmelerinde de aynı tarifeyi uygulayalım o zaman. Kaldı ki lütfü genelde çoğunlukta olduğu halde geri vites yapan bir çar. Burada azınlıkta olan bir çar geri çekiliyor, gayet doğal. Mihawk’a çamur atamamanın biriktirdiği hıncı klonundan çıkarmaya çalışıyorsunuz :artiz:

Önündekileri kolay yiyemez zaten? Hayırdır, karşısında buggy falan mı var? Sen harbi lütfü ve zoroyu çöp kabul etmişsin. Ayrıca lütfünün bütün geri çekilmelerinde de aynı tarifeyi uygulayalım o zaman. Kaldı ki lütfü genelde çoğunlukta olduğu halde geri vites yapan bir çar. Burada azınlıkta olan bir çar geri çekiliyor, gayet doğal. Mihawk’a çamur atamamanın biriktirdiği hıncı klonundan çıkarmaya çalışıyorsunuz :artiz:
Valla ne sıktığını okudum desem yalan olur. Sen niye bu kadar stres yaptın onu anlamadım. Kıçıkırık robotun başarılarını Mihawk'a mı yazıyordun da çapsızlığının ona iteleceğini düşündün nedir bu stresin kaynağı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık