Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MF’de hakisi var WB’nin o zamanlar şimdi ki kadar çok işlenmediği için üzerinde durmadı Oda , Akainu’da da (var mı yok mu bilmiyorum) kral haki çıkıcak onda da mı yoktu MF’de.

Kral haki kullanamıyordu ya o anlamda dedim.
Kral haki kullanamasa göğü nasıl yaracak? Ace’in idam edileceği anı diyorsan orada adamın iç organları dışarda zaten, kullanmaya çalışırken zortladı. Kullanamıyor olsa en baştan denemez zaten. Orada niyeti ne onu da bilmiyoruz belki deprem yumruğu ile platformu yıkacaktı.

MF’de hakisi var WB’nin o zamanlar şimdi ki kadar çok işlenmediği için üzerinde durmadı Oda , Akainu’da da (var mı yok mu bilmiyorum) kral haki çıkıcak onda da mı yoktu MF’de.
Efektif kullanamıyordu bence eskisi kadar. O zamanlar ileri seviye kral haki falan düşünmemiştir gerçi Oda.

Kral haki kullanamasa göğü nasıl yaracak? Ace’in idam edileceği anı diyorsan orada adamın iç organları dışarda zaten, kullanmaya çalışırken zortladı. Kullanamıyor olsa en baştan denemez zaten. Orada niyeti ne onu da bilmiyoruz belki deprem yumruğu ile platformu yıkacaktı.
Ondan öncede Squardo'yu fark edemiyordu. Hakisi zayıflamış gibi yani kullanıyor olsa bile. Marco belirtiyordu bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık