Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceden senin dediğine benzer bir şey yazmıştım. Judge'un teknolojisi ile Vegapunk'ın teknolojisi bir gün mücadeleye girecek diye. Ben hala Judge'un hikayesinin tamamlanmış olduğunu düşünmüyorum. En büyük pişmanlığı (Sanji), onun gücünü en iyi şekilde temsil edecek. Lakin işin onunda Judge, keyiflenemeyecek. Çünkü, başarısız deney faresi olarak gördüğü evladına karşı pişmanlık duyacak. Gücünden de kendi ideaları için yararlanamayacak. Ya da ideasının geçerliliğini sorgulayacak. Belki ideasına sarılıp Sanji'yi ele geçirmeye çalışacak. Sonra da Şeytani Sanji'yi görebiliriz. Zoro'da Sanji'yi durdurur. İki kanadın en yüksek potansiyelini çıkardığı bir savaş. Kafamda bir sürü senaryo.

Kizaru için en mantıklı eşleşme Zoro. Ama top Oda bizi Zoro konusunda çok yıprattı bu vs. konularında. O yüzden tekrar Zoro Zkk(ZorokillKizaru) demeyip bu sefer akışına bırakıyorum. Böyle bir totem yapıp Kizaru'yu yine Zoro'ya yedirme niyetindeyim ama misafir yine umduğunu değil bulduğunu mu yiyecek bakalım. Yaaaa nasip!
Bu kadar kaliteli yazdığı karakteri bu kadar harcayan tek mangaka olabilir

Kizaru için en mantıklı eşleşme Zoro. Ama top Oda bizi Zoro konusunda çok yıprattı bu vs. konularında. O yüzden tekrar Zoro Zkk(ZorokillKizaru) demeyip bu sefer akışına bırakıyorum. Böyle bir totem yapıp Kizaru'yu yine Zoro'ya yedirme niyetindeyim ama misafir yine umduğunu değil bulduğunu mu yiyecek bakalım. Yaaaa nasip!
"Tutmazsa ben ZKK demedim derim, tutarsa totem yaptım yoksa Zoro'ya güveniyordum derim."

Zoro vs Kizaru olması için Sanji'ye, Kizaru ayarı bir rakip lazım. Aramaki adaya gelmezse bu arc unutun o işi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık