Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rokugsn teknik, G4 form. Olsa olsa Kong gun= Rokuogan olur. Hatırlatırım Dof'u tekleyen King Kong Leo Bazooka gibi ataklar da var. Kong Gatling'i var bunun daha.
Öyle bile olsa çok güçlü zaten çünkü daha bunun uyanış hali var.
Sen yazdığım şeyi anlamamışsın değiştir diyorsun.

Kaku da zoro’nun yanında hibrite ihtiyaç duymayıp insan formunda savaşıyor:

Senin mantıkla insan Kaku=Zoro olması lazım. Luffy en basit saldırısını atarken Zoro Rengoku onigiri atmış bi de.
Yoo Kaku ve Zoro eşit demedim.Eskiden de Zoro ekstem zorlukta yenmemişti bu adamı zaten.Aynı panelde aynı anda saldırı vuran karakterlerin benzer güç ortaya koyduğunu anlatır durur Oda klasik bir şekilde ben ondan bahsettim.Bu tamamen eşit oldukları anlamına da gelmez vurduklarının hasar gücü olarak hemen hemen aynı oldukları anlamına gelir sadece.

Öyle bile olsa çok güçlü zaten çünkü daha bunun uyanış hali var.

Yoo Kaku ve Zoro eşit demedim.Eskiden de Zoro ekstem zorlukta yenmemişti bu adamı zaten.Aynı panelde aynı anda saldırı vuran karakterlerin benzer güç ortaya koyduğunu anlatır durur Oda klasik bir şekilde ben ondan bahsettim.Bu tamamen eşit oldukları anlamına da gelmez vurduklarının hasar gücü olarak hemen hemen aynı oldukları anlamına gelir sadece.
Lucci güçlü ama Luffy yenmek istese meyveye ihtjyac duymaz. Öyle bir fark var. Sen hayal et işte.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık