Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunları çizip son savaşta her şeyi offpanel geçiyormuş vakit az diye.
Nereye bağlayacak göreceğiz ama bana çok gereksiz geliyor ya şu an çizilenler. Stussy olayından sonra Kizaru ve yaşlı adaya gelip olaylar devam edecekti. Seraphimler bizim taraftaydı. Yaşlılar zaten en üst yetkide. Onlar gelince tekrar dönerdi bu dövüşler. Sırf bu ihanet, Seraphimlerin düşman olmasıyla birlikte iyice uzattı.

Bonney - Kuma olayıyla bile uzatsa bir tık hak veririm ama bunlar çok gereksiz şu an.

Sentomaru da bir hain şimdi. Sakazuki ve Kizaru'nun planı bunu onaylamazsa Lucci ile Sentomaru'nun bir farkı yok. Kizaru intikam aramaz.
Biraz daha yavaş gelirlerse intikam alacak kimseyi bulamayacaklar zaten. Kizaru, Sentomaru'yu çizer mi çizmez mi bir şey diyemiyorum. Bu sefer direk Satürn'ün ağzından çıkanlara göre hareket edecek sanırım.

"Luffy hakkında bahsedilen güzel şey, bölümün sonundaymış. Ancak bununla ilgili olarak tavan da yapmamak lazımmış. Bu önümüzdeki bölüm için harika bir zemin oluşturuyormuş."

Kesin Seraphim'e hasar verebilmiştir sonunda. Oda'dan başka bir şey beklemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık