Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1078 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoo o zaten belliydi Seraphimler modifiye edilmiş daha güçlü saldırılara dayanırlar orası belliydi karasakalla dövüşünden ama o fark bu kadar kısa sürede belli olmaz King ile.King’in yediği hasarları küçümsüyorsun da final teknik hariç Zoro 10 tane adam öldürecek kesiş tekniği yapmıştır adama.Pica’nın dağlarını taşlarını bölen saldırıları alıyor.Luffy’nin düz modda tekmesini ve zayıf ama hızlı Snake man vuruşlarını yemiyor.Kata 8 saat dövüştü diye övdüğün Luffy’nin basiretsizliğiydi.Sürekli Luffy’i dövmekten 8 saat logia gibi kaçıp haki harcamamıştır adam. :D
Zoro 1000 bölümdür bir tek köpek öldürmüş. Zoro'nun adam öldürecek vuruşu diyon. Apoo 10 dakika sonra kalktı yahu.:(

Zoro 1000 bölümdür bir tek köpek öldürmüş. Zoro'nun adam öldürecek vuruşu diyon. Apoo 10 dakika sonra kalktı yahu.:(
Apoo’yu sana harcayacak vaktim yok diye elinin tersiyle vurur gibi kesti ya.One piecede adam ölmez o Zoro’nun problemi değil ama 10 dakikaya yavaşça öldürecek şekilde kesiyor adam başka mangada olsa ortadan ikiye bölerdi Zaraki gibi.

Apoo’yu sana harcayacak vaktim yok diye elinin tersiyle vurur gibi kesti ya.One piecede adam ölmez o Zoro’nun problemi değil ama 10 dakikaya yavaşça öldürecek şekilde kesiyor adam başka mangada olsa ortadan ikiye bölerdi Zaraki gibi.
Apoo'yu Drake'in arkasından kesti Seraphim'lere önceki bölüm attığı saldırı ile. O zaman adam öldürecek saldırı niye diyorsun.:D Hep çelişki.

Bir tane yıldırımlı atak yapmadılar daha, bu Oda’nın yazarlığına…
Kral hakiden hasar alıyor mu almıyor mu göstermemek için dansöz gibi kıvırıyor.

Oda'yı biraz tanıyorsam kafasında şöyle düşence geçiyordur; Seraphlar çocuk oldukları için tayfanın çocuk dövmesini istemiyordur.

Yok öyle deme bunlar daha dayanıklıdır, King bu kadar dayanıklı olamaz aşlkdjklaskjdaslkdj hahahahaha

Şu kısma koptum yav

Düz G4 ile tek atacaktı normalde, bekliyorum hala. Henüz çocuk hallerine bile atamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık