Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid ve law gereksizleri ölsede boşa sayfa işgal etmeseler artık.
Son savaşta Luffy'nin yanında olmaları iyi olurdu. Düşünsene son savaşta ilk Marinford'daki savaştaki gibi binlerce gemi gelse. Yeni Marinford'u kuşatma altına alsalar dört bir yanından. En önde beş gemi, ortada Hasır Şapka Korsanları, sağ yanında Kalp Korsanları, Kızıl Saç Korsanları, sol yanında Kid Korsanları, Karasakal Korsanları, onların arkasında Tank Korsanları, Hawkins Korsanları, On Air Korsanları, Bonney Korsanları, Drake Korsanları, Uruoge Korsanları ve Hasır Şapka Filosu.

Diğer yandan bir araya gelmiş MADS ekibi Germa 66 gemileriyle içlerinde Pacifista'lar, Seraphim'ler de var. Yanlarında da Big Mom Korsanları, Canavar Korsanları, Ryogu Krallığından balık adamlar ve Güneş Korsanları.

Hasır Şapka Korsanları'nın yanlarında Momonosuke ve Wano Samurayları da var.

Tam olarak şöyle bir şey bekliyorum.

Büyük ihtimal Raftel yeri değişen , arandığında bulunamayan bir ada. Kitabeler olmadan gitmek imkansız gibi duruyor. Seçilmiş kişi ile de bağlantısı var. Luffy'nin oraya gitmesi herşeye bağlı gibi duruyor da nasıl işleyecek. Shanks'ın nika uyandıktan sonra harekete geçmesi manidar. Kaido'dan korkmuş Mom'dan korkmuş felan hikaye. Herif en güçlü adayı da himayesine almış . Tiranlıkta yapmıyor, öl de ölelim modundalar. Elbaf halkını alıp Wano'yu özgürlüğüne kavuştururdu reis. Neler dönüyor daha çok merak etmeye başladım ama seri yavaş ilerliyor. Vegapunk sinirimi bozmaya başladı, gitmiş birde hapise düşmüş. Dümdüz adadan ayrılsak şaşardım zaten :ehe:

Son savaşta Luffy'nin yanında olmaları iyi olurdu. Düşünsene son savaşta ilk Marinford'daki savaştaki gibi binlerce gemi gelse. Yeni Marinford'u kuşatma altına alsalar dört bir yanından. En önde beş gemi, ortada Hasır Şapka Korsanları, sağ yanında Kalp Korsanları, Kızıl Saç Korsanları, sol yanında Kid Korsanları, Karasakal Korsanları, onların arkasında Tank Korsanları, Hawkins Korsanları, On Air Korsanları, Bonney Korsanları, Drake Korsanları, Uruoge Korsanları ve Hasır Şapka Filosu.

Diğer yandan bir araya gelmiş MADS ekibi Germa 66 gemileriyle içlerinde Pacifista'lar, Seraphim'ler de var. Yanlarında da Big Mom Korsanları, Canavar Korsanları, Ryogu Krallığından balık adamlar ve Güneş Korsanları.

Hasır Şapka Korsanları'nın yanlarında Momonosuke ve Wano Samurayları da var.

Tam olarak şöyle bir şey bekliyorum.

Ver mehteriiii . Büyük ihtimal bu tarz bir ittifak silsilesi olacak zaten son savaşta. Bu azman Kaido ile Mom da ölmemiştir zaten. Ortada Hasır Şapkalar sağında Kızıl saç , mom, solunda karasakal , kaido . Gerisinde Kid , Law. Dragon da olur bu arada zaten. Tek sıkıntı hükümette karşılarına koyacak rakip bulamıyorum. Goroseiler o yüzden güçlü çıkacaktır da hala yetersiz. Kong felan da gelir büyük ihtimal savaşa. Tüm filo amirali de Yonkou gücü vardır zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık