Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göğü yarmak denk oldukları anlamına gelmıyor. Shanks ile Yaşlı WB de Göğü yarıyor ama denk değiller. Kaidou ile Base Luffy'de Göğü yardılar ama gördük ki denk değillermiş. oda denk göstermek istese ikisinden birine en güçlü yaratık demezdi zaten

Kaido zaten hemen hemen her alanda daha iyi performans gösterdi Wanoda. Daha çok kişiyle dövüştü. big mom'a kıyasla daha az low anları var. Biri tanrıya yenildi biri kid ve lawa. Big mom net şekilde Kaido'dan güçsüz. hatta en zayıf yonkodur
Sıralama bence Kaido > BM > Shanks > BB idi, Kaido kesinlikle gelmiş geçmiş en güçlü varlık bana göre ancak BM de diğer Yonkolardan zayıf falan değildir, hatta daha güçlüdür. Law ve Kidd ikilisini yendi zaten bu kadın, yere yatırdı yumruk manyağı yaptı, bayılttı. Sonra araya E. Oda girdi, oğullarının canını alan BM Kid ve Law'ı orda bırakıp kalkıp çatıya çıkmaya karar verdi, buna rağmen 2 vs 1'de yenilmedi, Law bir yerinden S Room uydurdu, o da yetmedi, üstüne atom bombası attılar, kadın hala bu beni öldürmeye yetmez diyordu, E. Oda kaldırdı magmanın içine attı, o da yetmedi devasa bir yanardağı patlaması oluştu, biz hala acaba öldü mü diyoruz. :) Bu yazılanların 10'da biri olsa ne BB sağ kalır ne Shanks :)

Sıralama bence Kaido > BM > Shanks > BB idi, Kaido kesinlikle gelmiş geçmiş en güçlü varlık bana göre ancak BM de diğer Yonkolardan zayıf falan değildir, hatta daha güçlüdür. Law ve Kidd ikilisini yendi zaten bu kadın, yere yatırdı yumruk manyağı yaptı, bayılttı. Sonra araya E. Oda girdi, oğullarının canını alan BM Kid ve Law'ı orda bırakıp kalkıp çatıya çıkmaya karar verdi, buna rağmen 2 vs 1'de yenilmedi, Law bir yerinden S Room uydurdu, o da yetmedi, üstüne atom bombası attılar, kadın hala bu beni öldürmeye yetmez diyordu, E. Oda kaldırdı magmanın içine attı, o da yetmedi devasa bir yanardağı patlaması oluştu, biz hala acaba öldü mü diyoruz. :) Bu yazılanların 10'da biri olsa ne BB sağ kalır ne Shanks :)
Kaido'ya tek atan Luffy nerde?

Hurdacı, ayakçı kepçüğü denk getirse o dövüşten amiral katili olarak çıkar. Lazer sıkmasını da öğrenir hem. Shanks'la dövüşse yapacağı en büyük icraat saygısını kazanacak kadar diş gösterip hayatta kalmak olur.

R Room olmasın o. Ama S Room da bekliyorum, olur. :dd.d İşlevine göre farklı odalar kullanabilir. Bu da doğal geliyor bana. Her odanın kullanım şekli farklı sonuçta. :bilmem: Radyasyon odasında gidip ameliyat yapmıyorsun mesela. Ona göre ayrılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık