Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki ile o ligde. Big Mom ve Kaido’da hem haki var hem meyve var hem saldırı geçirmez defans var. Big Mom’a zar zor yara versen kendini iyileştiriyor karı. Shanks’ı şu anlık bu ikisi kadar güçlü görmüyorum. Dediğim gibi Kid yatalayacaktır diye düşünüyorum. Big Mom’a yapamamıştı.
Bigmoma dalmış Kid ile şimdiki Kid bir değil Montana’m fındıklı baklavam. Velev ki bir inanılmaz iş oldu da Shanksa değebildi bu yine de Shanksın azlığına delalet etmez. Bu adam beyazbıyıkla bulut yaran bir adam. Net bir azman.

Bigmoma dalmış Kid ile şimdiki Kid bir değil Montana’m fındıklı baklavam. Velev ki bir inanılmaz iş oldu da Shanksa değebildi bu yine de Shanksın azlığına delalet etmez. Bu adam beyazbıyıkla bulut yaran bir adam. Net bir azman.
Azmanlıktan kastım canavar olması ya, yoksa güçlü. Big Mom’un hissetmediği saldırılar büyük ihtimalle Shanks’a ağır zarar verir onu diyorum. Kid en fazla haki p.up almıştır çok farkı yoktur ama her türlü kapışacak yani Shanks’la. Big Mom ile teke tek kapışamaz ama.

Kaido ve Big Mom gibi azman değil hiç biri, atom bombası ve lav falan attılar birine, yazar öl artık dedi. Kaido desen tüm ada bir kere bıçak taktı. Kid şimdi her türlü yaralayacak Shanks’ı, Big Mom’a adam akıllı hasar veremeyen adam bu. Teach biraz daha tank ama onun da hakisini görmek lazım, kral hakisi yoksa altta kalır.
Teach"in şu an gösterdikleri ile sanmıyorum Shanks' dan güçlü olduğunu ama elbafın ardından sonra geçer zaten bir power up ile. Shanks ne kadar çakal biride olsa güçlü biri. Amirale hakisi ile secde ettirmesi kanıtladı bunu zaten

Teach"in şu an gösterdikleri ile sanmıyorum Shanks' dan güçlü olduğunu ama elbafın ardından sonra geçer zaten bir power up ile. Shanks ne kadar çakal biride olsa güçlü biri. Amirale hakisi ile secde ettirmesi kanıtladı bunu zaten
Aramaki’ye Kaido’nun ismi yetiyor zaten, hakiye de gerek yok. Onun dışında Kaido’nun adasını tek gemiyle basan bir Big Mom var ve üç gün kapışıyor. Bu ikisi en güçlü imparatordu bence, yani yenilmez gözüküyorlardı hiç bir şekilde. Shanks veya Karasakal o izlenimi vermiyor bana. Düz insanlar, çıkıp birini Sakazuki yense siz şaşırırsınız mesela bende öyle bir etki olmaz.

Teachi ben de Shankstan güçlü bekliyordum hep. Ama şuanki gördüklerimizle Shankstan daha iyi olduğu tek şey rakiplerinden kaçma hızı gibi duruyor.

Azmanlıktan kastım canavar olması ya, yoksa güçlü. Big Mom’un hissetmediği saldırılar büyük ihtimalle Shanks’a ağır zarar verir onu diyorum. Kid en fazla haki p.up almıştır çok farkı yoktur ama her türlü kapışacak yani Shanks’la. Big Mom ile teke tek kapışamaz ama.
Adam hem uyandırmayı en zorlanacağı bir halde sonuna dek kullandı hem de korkunç haki harcamak zorunda kalmıştır yonkou savaşında. Her yönden artış yaşamıştır.
Kendileri diyor zaten Shanksın gölgesi değmeden herifin kolu koparıp balık yemi yapmışlar ilkinde. Şimdi en azından bir dokundurur. Sonra Luffy vs bir hatıra olur bir laf arasında geçer falan adamım ol der, olmaz, o da çeker gider. Kid için en az ezileceği senaryo bu.

Adam hem uyandırmayı en zorlanacağı bir halde sonuna dek kullandı hem de korkunç haki harcamak zorunda kalmıştır yonkou savaşında. Her yönden artış yaşamıştır.
Kendileri diyor zaten Shanksın gölgesi değmeden herifin kolu koparıp balık yemi yapmışlar ilkinde. Şimdi en azından bir dokundurur. Sonra Luffy vs bir hatıra olur bir laf arasında geçer falan adamım ol der, olmaz, o da çeker gider. Kid için en az ezileceği senaryo bu.
O olay zaman atlaması öncesinde yaşanmış bir olay, Kizaru zaten tek başına öyle 500 tane çaylak korsan paketledi. Bunu büyük bir şeymiş gibi anlatmaya gerek yok, Kid Bedkman’a kadar ulaştıysa Kızıl Şaçlara eksi yazar.

O olay zaman atlaması öncesinde yaşanmış bir olay, Kizaru zaten tek başına öyle 500 tane çaylak korsan paketledi. Bunu büyük bir şeymiş gibi anlatmaya gerek yok, Kid Bedkman’a kadar ulaştıysa Kızıl Şaçlara eksi yazar.
Bb gürültü sevmeyen adam ya! "ne bu tantana" diye çıkıp APS ile şutlamıştır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık