Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte sadece bu. Karasakal olsa öldürür, meyvesini alır ya da esir alır gibi durum yok. Kazanıp öylece bırakmış bunları.

Savaşmıslar yenilince geri çekilmişler üstünde durmaya bile değmez diğerlerinin tam olarak akıbetini bilmesekte yazar Marcoyu hikayesi kaldığı için oradan aldı
Beyazsakal korsanlarının hikayesi devam ettirilmek istendiği için öyle davranıldı.

Ona bakarsan bu adam Ace’i, Coby’i esir aldı.Hatta ve hatta belki de Garp ve Law’ı da esir aldı.Karasakal esir almıyor diye birşey yok.

Hikaye Karasakal’ın ne yapacağını belirliyor…Daha doğrusu Oda,bir kişinin hikayesini devam ettirmek istiyorsa Karasakal’ı öyle çiziyor.Yoksa Karasakal, esir de alır,öldürür de…

Kaldı ki bu adam ekibinde ki herkese meyve yedirmiş.Nasıl yedirdi bu kadar meyveyi.Yani hiç mi birisini öldürüp almadı?

Son düzenleme:
Bunun WB korsanları olması önemli değil. İşin Karasakal tarafındayım ben. Karasakal için demiş ki öldürür, esir tutar ya da meyve alır. Yok işte öylece bıraktığı da oluyor adamın.

Meyvesi için tutmuşta olabilir, hikayede. Gerçekten istenilecek tarzda meyvelerden birine sahip. Max diyor ya öldürür, esir alır ya da meyve alır diye. Bunlara niye bu 3ünden birini yapmamış o zaman. Benim demek istediğim öylece bıraktığı da oluyor Karasakalın. :dd.d
Ben de diyorum ki Karasakal öyle merhametli biri değil bir şekilde kurtulmuşlardır

Beyazsakal korsanlarının hikayesi devam ettirilmek istendiği için öyle davranıldı.

Ona bakarsan bu adam Ace’i, Coby’i esir aldı.Hatta ve hatta belki de Garp ve Law’ı da esir aldı.Karasakal esir almıyor diye birşey yok.

Hikaye Karasakal’ın ne yapacağını belirliyor…
Karasakal zeki bir adam esir alması ona bir şey kazandırmasa hiç uğraşmaz bunun örneğini Ace'de gördük

Karasakal zeki bir adam esir alması ona bir şey kazandırmasa hiç uğraşmaz bunun örneğini Ace'de gördük

Hikaye Karasakal’ın ne yapacağını belirliyor…Daha doğrusu Oda,bir kişinin hikayesini devam ettirmek istiyorsa Karasakal’ı öyle çiziyor.Yoksa Karasakal, esir de alır,öldürür de…

Kaldı ki bu adam ekibinde ki herkese meyve yedirmiş.Nasıl yedirdi bu kadar meyveyi.Yani hiç mi birisini öldürüp almadı?

İlla ki birilerini öldürüp meyvelerini çalmıştır.

Bu yok ama illa esir alıyor diye de bir şey yok. Law'dan istediği sadece pone. Elde ederse bırakır gider öylece.

Ben de diyorum ki Karasakal öyle merhametli biri değil bir şekilde kurtulmuşlardır
Kurtulma imkanlarının olduğunu sanmıyorum çünkü büyük hezimetle yenildiler denildi. Koşulun uygunluğu Karasakalın elindeydi. İsteseydi öldürürdü de orada esirde alırdı ya da meyvede.

Bu yok ama illa esir alıyor diye de bir şey yok. Law'dan istediği sadece pone. Elde ederse bırakır gider öylece.

Kurtulma imkanlarının olduğunu sanmıyorum çünkü büyük hezimetle yenildiler denildi. Koşulun uygunluğu Karasakalın elindeydi. İsteseydi öldürürdü de orada esirde alırdı ya da meyvede.
Yani pek Karasakal’ın Law’ı öylesine salacağını düşünmüyorum.

Oda,Law’ı hikayesini bitirmek istiyorsa bitirir.Tabi ki bitirmek istemiyorsa bitirmez.

İlla ki birilerini öldürüp meyvelerini çalmıştır.
Ona bakarsan her şey yazara bağlı bizler sadece Odanın bizi ters köşe yapmak için düşünmeye sevkettiği kuklaları olduk
Konunun detayını bilmeden bir şey diyemeyiz ve bu meseleye değinileceğini de düşünmüyorum kaldı ki Karasakal bize gösterildiği gibi binmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz isteyerek yaptığı bir şey varsa bir kârı vardır

Konunun detayını bilmeden bir şey diyemeyiz ve bu meseleye değinileceğini de düşünmüyorum kaldı ki Karasakal bize gösterildiği gibi binmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz isteyerek yaptığı bir şey varsa bir kârı vardır
Değinmez bence de. Elimizde ki tek done büyük hezimetle yenilmiş oldukları olacak. Fakat mesele canilikse o kadar da olmadığı gözüküyor bence. Bonney'i de bıraktı öylece. Buna sebep Akainu idi fakat gitmeden öldürebilirdi. Zaten red yemişti ondan kalbine bıçak saplasa tamam. (CC, sinirinden Smoker'ın sandığı kalbi bıçaklamıştı mesela olan Monet'e oldu.) Ya da onu da kucaklayıp esir alabilirdi.

Yani pek Karasakal’ın Law’ı öylesine salacağını düşünmüyorum.

Oda,Law’ı hikayesini bitirmek istiyorsa bitirir.Tabi ki bitirmek istemiyorsa bitirmez.
Benim Rosa'dan beri savunduğum bir şeydi fakat okuyucu Wano'da bunu anladı. D.'nin anlamı ve kayıp yüzyılı. Yani hikayesi var. Luffy-Law-Kid Oda'nın aklında kalıplaşmış 3lü isim. Bozacağını sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık