Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğimi anlamamışsın ki...Benim burada demek istediğim Leopar ve Zürafa meyvesini Zoro ve Sanji'nin yemesi değil.Demek istediğim Karasakal'ın elinde Lucci ve Kaku olsaydı gözlerinin yaşına bakmayacağıydı.Yani Karasakal bırak bunları salmayı düşünmeyi,ikisinden meyveyi çalardı.Sonrasında ya öldürürdü ya da esir olarak hükümete karşı kullanırdı.
Emin miyiz? WB korsanlarını öylece bıraktı. Ne esir tuttu ne öldürdü ne meyve aldı. Marco gibi muazzam bir meyveyi es geçti. Jozu'da keza.

Dediğimi anlamamışsın ki...Benim burada demek istediğim Leopar ve Zürafa meyvesini Zoro ve Sanji'nin yemesi değil.Demek istediğim Karasakal'ın elinde Lucci ve Kaku olsaydı gözlerinin yaşına bakmayacağıydı.Yani Karasakal bırak bunları salmayı düşünmeyi,ikisinden meyveyi çalardı.Sonrasında ya öldürürdü ya da esir olarak hükümete karşı kullanırdı.
Reis ben seni harikulade anladım da cevabı yanlış mesaja vermişim kusura bakma :D
Antik Zoanlar baya dandik la o meyveler için yüzme yeteneğimi kaybedeceğime gider haki kasarım
Bu cevap sanaydi karşim

Savas mavas yok aslinda WB korsanlarinin hikayede yeri kalmadi Oda bey onlarin hikaye tamam dedi.

Oda'nin kotu hikaye anlatimi yuzunden kafa yormaya tartismaya gerek yok.
Bunun WB korsanları olması önemli değil. İşin Karasakal tarafındayım ben. Karasakal için demiş ki öldürür, esir tutar ya da meyve alır. Yok işte öylece bıraktığı da oluyor adamın.

Savaşmıslar yenilince geri çekilmişler üstünde durmaya bile değmez diğerlerinin tam olarak akıbetini bilmesekte yazar Marcoyu hikayesi kaldığı için oradan aldı
Meyvesi için tutmuşta olabilir, hikayede. Gerçekten istenilecek tarzda meyvelerden birine sahip. Max diyor ya öldürür, esir alır ya da meyve alır diye. Bunlara niye bu 3ünden birini yapmamış o zaman. Benim demek istediğim öylece bıraktığı da oluyor Karasakalın. :dd.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık