Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075: Labo-Katmanı Ölüm Oyunu

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 32 19.8%
  • Orta

Kullanılan: 28 17.3%
  • Kötü

Kullanılan: 102 63.0%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci ve Kaku'nun varlığı Guernica'ya hakaret oluyor. Bu adam Luffy'i öldürmek için o çatıya çıktı. Ölüme kafa attı. Kaido'yu karşısına aldı. Siz gelip iki seraphim saldırdı diye bu adamlarla takım olalım diyorsunuz. 5-6 sayı önce kuduruyordun Luffy sana çöp muamelesi çekti diye.
bu ikisinin uzaktan egitim ile atanan mühendis gibi cp0 olduğunu görmüştük zaten, bir şey beklemekte hata yapmışız

Dedik o kadar luffy yonkou etmez diye. Ama Zoro sağ kol eder. O da her zaman dövüşe hazır olsa da kendisi elleri bağlı insanları ölüme terk edemem dedi. O yüzden birine saldırsa cp0 tehlikeye girer. O yüzden dövüşmek yerine korumaya geçti. Ayrıca seraphimler kendisine saldırsa direkt dalardı çünkü kendini korumak başkalarını korumaktan kolay.

Luffyden yardım istedi. Demek ki luffy yardım edilmesi gerektiğini anlamayacak kapasitede birisi. O zaman Zoro > luffy. Bölüm gene zoroya + yazdı.

Adamlardan biri İmparator diğeri Sağ kol. Gerçekten Luffy ve Zoro yardım isteğini kabul edecek kadar acizlerse Kaido'nun kemikleri sızlar. Oda'nın şu İmparator kıvamını iyice yedirmesi laızm artık. İnsanlar Luffy'i gördüğünde hass İmparator geldi demeli.

Dedik o kadar luffy yonkou etmez diye. Ama Zoro sağ kol eder. O da her zaman dövüşe hazır olsa da kendisi elleri bağlı insanları ölüme terk edemem dedi. O yüzden birine saldırsa cp0 tehlikeye girer. O yüzden dövüşmek yerine korumaya geçti. Ayrıca seraphimler kendisine saldırsa direkt dalardı çünkü kendini korumak başkalarını korumaktan kolay.

Luffyden yardım istedi. Demek ki luffy yardım edilmesi gerektiğini anlamayacak kapasitede birisi. O zaman Zoro > luffy. Bölüm gene zoroya + yazdı.
Zoroya + yazdı deme. Sanjigiller ile Luffygiller sana savaş açabilirler😁

Zoroya + yazdı deme. Sanjigiller ile Luffygiller sana savaş açabilirler😁
Eğer luffy ve sanjiciler savaş açarsa gerçekten zoroya + yazmıştır. Sanji zaten kuçu kuçu olmayı kabul etmiş içinde köpeklik, cibiliyetinde itlik barındıran birisi olduğunu bugün ispat etmiştir. Sanji nereye varmak ne yapmak istemektedir? ccc Zoro ccc.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık