Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1074 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shaka hain çıkacak teorisi tutacak gibi.
Vegapunk cok naif dusunuyor, Shaka degil kisiligin bastirilan daha gercekci parcasi hain cikar bence. Edison tamamen dunyayi umursamadan icat pesinde mesela onun ihanet etme ihtimali daha fazla. Marinelerle ters dusmek icin pek sebebi yok. Lilith ve York da diger ihtimaller bence

Luffy marineford'da abisini kaybedip 2y olayını duyurduğunda tayfa resmen kendini Luffy'ye hizmete adadı. Kendi hayallerinden önce Luffy'nin hayalini gerçekleştirmeye çalışıyorlar resmen. Hepsi de o yüzden eğitim yaptılar sırf Luffy için. Tayfa '' Luffy korsanlar kralı olacak adam'' diyerek rakiplere saldırıyor zaten. O yüzden o iş yaş biraz be dostum. Olursa da yine sıvama olur zaten. Büyük ihtimal Caribou ya da Veganın klonlarından biridir.
Ben de biliyorum olmayacağını da hayal de mi kurmayalım? Bu seride, kaliteli bir ihanet hikayesi okumayı çok isterim.

Ben de biliyorum olmayacağını da hayal de mi kurmayalım? Bu seride, kaliteli bir ihanet hikayesi okumayı çok isterim.
Hayal kur kurmasına da MF sonrası tayfanın güçlenmek uğruna 2 yıl eğitim almaları, herkesin savaşırken '' Luffy korsanlar kralı olacak adamdır'' diyip savaşa girmelerinden sonra tayfadan da şüphelenilmesi çok yanlış bence. Ancak MF sonrası tayfaya katılan birinden şüphelenir orasını anlarım. Shanks hain çıkmasını hayal etmek bence daha mantıklı. Yoksa kur hayalini tabiki karışan yok dostum. Her düşünceye saygımız var:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık