Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1074 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wapol ile Vivi'nin hikayesi yıllar yıllar önce yine bir Reverie'de kesişmiş ve Wapol'un yaptığı kötülükler sebebiyle aralarında bir nefret ilişkisi doğmuştu. Günümüze geldiğimizdeyse Wapol, Kobra Murat'ı kimin öldürdüğünü gördü ve bu bilgiyi Morgans aracılığıyla dünya ile paylaşma konusunda tereddüt ediyor.

Ben baştan söyleyeyim. İyi bir insan olmaya karar verip bu bilgiyi paylaşacak ve Wapol ile Vivi arasında bir aşk filizlenecek. Romantik komediler böyledir. Nefretler aşka dönüşür. Destekliyorum bu ilişkiyi.

Wapol'ü görmesem gözüme uyku girmez hayatım zindan'a dönerdi çok sağol Oda bu kadar önemli bir karakteri tekrar gösterdiğin için.

Sanırım Wapol olayını çözdüm!
Wapol aslında Nefertari Cobra'nın ölmediğini gördü

Im aslında Nefertari Cobra
Diğer 19 ülkenin lideri Mariejois'e giderken tek gitmeyen Cobra hanedanıydı ama altında yatan başka sebepler var

Şimdi Im bir adayı yok edebilecek bir silaha sahip
Antik silah Pluton ada yok edebilecek kapasitede

Croco Cobra'nın antik silahı bulmaya yarayan anahtarı sakladığından şüphe ediyor .

Sabo Cobra'nın Im olduğunu öğrendi ve Cobra gerçek kimliğini gizleyemediği için öldü süsü verildi .Sabo eğer Cobra Im deseydi adam öldüğü için inanmayacaktı kimse

Diğer 19 ülkenin lideri Mariejois'e giderken tek gitmeyen Cobra hanedanıydı ama altında yatan başka sebepler var

Croco Cobra'nın antik silahı bulmaya yarayan anahtarı sakladığından şüphe ediyor .

Sabo Cobra'nın Im olduğunu öğrendi ve Cobra gerçek kimliğini gizleyemediği için öldü süsü verildi .Sabo eğer Cobra Im deseydi adam öldüğü için inanmayacaktı kimse
Cobra im olsa crocodan dayak yemezdi bence.

Im neden Vivi'nin posterine bakıyordu o halde? Çok anlamsız olur.

Serinin en önemli karakterlerinden birinin Alabasta'da o kadar aciz hallerde bulunması gibi bi durumu hiç düşünemiyorum. Nami'yi hamamda dikizleyen adam bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık