Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco çocukken Roger, Rayleigh ,Wb ,Oden gibi adamların olduğu savaşta Rayleigh’den dayak yiyordu. Aramaki dediğiniz adamı ısırıp yakan çocuğu yarısı kucağına alıp sevdi , idolü Oden olan Yamato’da sopayla uçurdu :ehe:

Tamam Amiral olduğu için bitki meyvesinin zafını dayanıklılığıyla kapatmış. Öğrenmek için sormuştum sadece Ateşe dayanıklılığı Marco için bir şey ifade etmiyor Marco'nun alevleri yakmıyor sadece iyileştirmeye yarıyor. Marco haki ve tekmeyle dövüşüyor ağırlıklı olarak
O retcon oncesi Marco'ydu. BM ile karsilastiginda Prometheus Marco'nun alevlerinden etkilenmisti ve Marco da alevlerinin farkli oldugunu dogrulamisti. MF Marco Gomu Gomu no Mi kadar guvenilir bir ornek.

Meyvesi normal ateş gibi değil ama saldırıda kullanıyor. Rakip amiralken haki ve tekme bir yere kadar.

Yani Aramaki'nin dalga geçtiğimiz hali bile gider ayak 2 kını, King ve Queen'i teklemişti. Güçlü bir herif.
Kınlar bu adam için çok bir şey ifade etmemli. King ve Queen'in hali de meçhuldü. Ama güçlü adam kabul ediyorum zaten. Yamato'nun sopasını yüzüne yiyip ciddi hasar almadan yoluna baktı.

O retcon oncesi Marco'ydu. BM ile karsilastiginda Prometheus Marco'nun alevlerinden etkilenmisti ve Marco da alevlerinin farkli oldugunu dogrulamisti. MF Marco Gomu Gomu no Mi kadar guvenilir bir ornek.
Alakası yok. Marconun alevleri kimseyi yakmıyor sadece kırmızı ateşe üstün, retconluk bir durum yok

Sonunda düzgün ingilizce versiyonu gelmesi iyi oldu.raw haline hızlıca göz gezdirmiştim.Vay be bizim beyazsakal stussy ile mercimeği fırına vermiş.Stussy in genç klon halini görünce hatundan anlıyormuş bizim koca oğlan.

Alakası yok. Marconun alevleri kimseyi yakmıyor sadece kırmızı ateşe üstün, retconluk bir durum yok
Atesinin baskalarini iyilestirme olayi MF'de yoktu ki kaptani ve yoldaslari can cekisiyordu savasta. Ayrica MF'de Marco birisine vurmadan once insan haline donuyor ve silah kullanma egiliminde oluyordu ki simdi anka formunda alevlerini sadece kalkan olarak degil saldiri icin de farkli sekillerde kullaniyor. Bunlar gayet de retcon atesleri direk yakmiyor olabilir ki ben de oyle demedim.

Bir insan neden Marco hateri olur ki? Açık ara en çok icraatı olan en çok gösterilen ve paso hyplanan karakterlerden biri.KF farkını ortaya koymaya devam ediyor.
Açık ara en çok icraatı olan karakter mi? :oops:

- Krala ulaşamazsınız dedi, WB öldü.
- Ace kurtarmaya çalıştı, Ace öldü.
- Teach WB öldükten sonra bunlara daldı, yok etti.
- Weevil tek tek WB korsanları avladı, Marco ortalıkta yok.

Serinin açık ara en başarısız karakteri olduğu kesinleşti. :oops:

Marco'nun sonucu net olarak başarılı diyeceğimiz tek icraatı var, o da köydeki ineği iyileştirmek. :oops:

Atesinin baskalarini iyilestirme olayi MF'de yoktu ki kaptani ve yoldaslari can cekisiyordu savasta. Ayrica MF'de Marco birisine vurmadan once insan haline donuyor ve silah kullanma egiliminde oluyordu ki simdi anka formunda alevlerini sadece kalkan olarak degil saldiri icin de farkli sekillerde kullaniyor. Bunlar gayet de retcon atesleri direk yakmiyor olabilir ki ben de oyle demedim.
Bunların hiçbiri retcon değil buna karakter detaylı işlenmemiş denilir. Mf savaşı zaten çok hızlı geçmiş bir kaç bölümlük bir savaş o kadar karakterin her şeyini gösterecek değildi ya. Marco'nun iyileştirme gücü çok düşük seviyede bir etki oluşturuyor o yüzden savaşta bir boşluk yaratmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık