Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073: Bayan Buckingham Stussy

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 123 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 62 29.7%
  • Kötü

Kullanılan: 24 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    209
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensey'in böyle bir talebinin olmadığından eminim, öyle değilmi @sensey ?!
Denizci destekçileri olarak One Piece halkının medeniyete, hukuka, bilime ulaşmasını istiyoruz. Korsanlık, ağalık, marabalıkla yönetilen adaların kurtulması dileğiyle. İsimler önemsiz, aynı hedefe hizmet ederiz. Kötü Ejderler vb. hariç ben genel olarak hükümet karakterlerini severim. @artyomdh da sever. Ama sevmeyen Denizci fanları da var. Gorosei nasıl bilemiyorum ama büyük ihtimalle onları da seveceğim. İm'den korktukları için onun altındalar gibi. Ama denge politikası izliyorlar. Zamanla öğreneceğiz. Sen şimdiden kur istersen. Belki aynı noktaya varırız ileride. :D

Son zamanlardaki en güzel bölümdü , beğendim.

Kizaru’nun yaptığı şey de köprüyü geçene kadar ayı’ya dayı demek sadece. Ha ben %100 hükümet karşıtı olduğunu da düşünmüyorum ama ortak bir amaç için kendinden üst birine hizmet etmesi gayet normal.

Mihawk’ın klonu bile yargı dağıtıyor. Tam kapasitede dövüşünü çok merak ediyorum.

Denizci destekçileri olarak One Piece halkının medeniyete, hukuka, bilime ulaşmasını istiyoruz. Korsanlık, ağalık, marabalıkla yönetilen adaların kurtulması dileğiyle. İsimler önemsiz, aynı hedefe hizmet ederiz. Kötü Ejderler vb. hariç ben genel olarak hükümet karakterlerini severim. @artyomdh da sever. Ama sevmeyen Denizci fanları da var. Gorosei nasıl bilemiyorum ama büyük ihtimalle onları da seveceğim. İm'den korktukları için onun altındalar gibi. Ama denge politikası izliyorlar. Zamanla öğreneceğiz. Sen şimdiden kur istersen. Belki aynı noktaya varırız ileride. :D
Ben galiba Guernica'yı ve bir tık maskelileri seviyorum.Im-sama'da ilgimi çekiyor ama Goroseilere hiç ilgi duyamadım. :D

Hükümet tarafı bunlardan ibaret zaten.

Boş taht İm'ın tahtı. Dikkat etsin İm varken oturmasın.
Belki tr çevirisi yanlıştı, manga sayısını bulamadım da böyle bulmak daha kolay oldu. Şuradaki konuşması. :dd.d
Edit: sayfa üzerinde yazıyormuş bölüm sayısı yeni fark ettim. :dd.d

O kadının şeytan meyvesi neden ayrı sayalım. :bilmem: Savaşı sıvayacağım diye kadına doğru düzgün kral haki bile kullandırtmadı. Yenme biçimlerini sevdim diyemem.
Ayrı bir birey olarak durabiliyorlar. Bak Zeusa. Bunları daha önce konuştuğumuz için aynı konulara girmeyeceğim ama 1 v 4 derken Oda'yı da sayıyorsun ya Kaido vs. Luffy'i çizen bendim zaten. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 52)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık