Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073: Bayan Buckingham Stussy

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 123 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 62 29.7%
  • Kötü

Kullanılan: 24 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    209
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seraphimlerin kontrolü tekrar bizimkilere geçince zoro derin bir nefes aldı.mihawk seraphim e kol bacak kaptıracaktı.

Rosa'dan beri atıp tutuyorum.
Balık adam adasından beri atıp tutanlarda varmış.

Ben WCİ bitmek üzereydi en baştan izleye izleye geldim. Wano'ya girerken artık mangadan takip etmeye başladım bu yüzden hızlı geldim. Şikayet edecek çok şey vardı ama istisnalar dışında seriden genel anlamda memnunum. Bir tek Yamato'nun tayfaya şimdi gelmeyecek olduğu için seriyi bırakacaktım. One Piece tamamen bittiği zaman yeniden başlayacaktım ama iki üç ay bakmadım o ara çocukta oldu hepten koptum sonra baktım bırakmakta olmuyor bir boşluk hissediyorum en son bu hissi Naruto bittiği zaman yaşamıştım. Sonra kaldığımız yerden devamke dedim aha da okumaya/izlemeye devam ediyoruz.

Rayleigh’in Luffy’i bıraktığı gibi Mihawk’ında Zoroyu sana her şeyi öğrettim artık tek takıl dediği bir süre vardır.
Merak ettiğim bir şey var. Zoro göğsüne açılan o koca yarığın aynısını Mihawk'a açacak mı? Yoksa, bu güce senin sayende ulaştım. Bana her şeyi sen öğrettin, seni geçme hırsım da beni buralara getirdi. Sen benim hocamsın, abimsin, büyüğümsün, gurban olurum ben seni verene, diyerek boynuna mı sarılır?

İki tık üstü değil, iki tık altı olmalıydı. Zoronun rakiplerine karşı 3 tane kılıcı var ama Luffy'inin elinde ise bir odun parçası var. Bir odun parçası ile 3 amirale aynı anda meydan okumak, her yiğidin harcı değildir. Sıkıysa Zoro yapsın bunu 😁😁
Derhal o profil fotoğrafını değiştir... :artiz:

Biri Çaycı; çok sıcak çay yapar ki ağızları yakar. Biri Kahveci; kahve ile seni uykusuz bırakma gücü vardır. Sonuncusu ise Şekerci, içeceği tatlandırır ki şekersizlikten bayılmayı önlüyor, bence burada en güçlüsü Kizaru, her üçünün yapabildiğini yapıyor🤔
Kizaru'nun suratı da çok güzel çıkmış bu arada bizim çaycı Yaşar Abi gibi maşallah. Köşedeki çay ocağında tostları da şahanedir :hhh:

Merak ettiğim bir şey var. Zoro göğsüne açılan o koca yarığın aynısını Mihawk'a açacak mı? Yoksa, bu güce senin sayende ulaştım. Bana her şeyi sen öğrettin, seni geçme hırsım da beni buralara getirdi. Sen benim hocamsın, abimsin, büyüğümsün, gurban olurum ben seni verene, diyerek boynuna mı sarılır?
Zoro bu bölümde Mihawk benzeri seraphimi gördü ve dedi ki bunun içinde merhamet var gibi bir şey demişti Mihawktan farklı olarak. Demek ki Zoro Mihawkın eğitiminde tahminimce küçük bir Zoro vs Mihawk yaşanmıştır. Zoro orada Mihawkın asıl dehşet yüzünü görmüştür ve bedel olarak bir gözünü bile veriyordu. Mihawkın savaşında merhametin olmadığının farkına varmıştır diye tahmin ediyorum. Yahu bu aralar ben One Piece ile ilgili ne kadar da çok şey uyduruyorum🤔😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık