Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İvankov'un cinsiyet hormonu yeteneğinden sonra şimdi de Vegapunk'un klonlama yeteneği çıktı.
Seride artık herkes herkes olabilir.

Örnek:
Lufi aslında Roger'ın klonu olabilir (reenkarnasyona alternatif çözüm)
Karasakal da Xebec'in klonudur.
ikisinin savaşını bir daha görmüş oluruz canlı canlı😁

bu işin sonu modern hastane odasında son nefesini veren bir çocuk ile bitecek gibi
Zoro Ryuma klonu, Tashigi Kuina klonu bunlar kesin çıkacak.

İvankov'un cinsiyet hormonu yeteneğinden sonra şimdi de Vegapunk'un klonlama yeteneği çıktı.
Seride artık herkes herkes olabilir.

Örnek:
Lufi aslında Roger'ın klonu olabilir (reenkarnasyona alternatif çözüm)
Karasakal da Xebec'in klonudur.
ikisinin savaşını bir daha görmüş oluruz canlı canlı😁

bu işin sonu modern hastane odasında son nefesini veren bir çocuk ile bitecek gibi
Tashigi de Kuina’nın klonu çıkar şimdi durduk yere.

Zoro’yu da wanoda birine benzettiler ama akrabası çıkmadı. Zoro da klondur.

Luffy ciddi ve sinirli vursa atomlarına ayırır Lucci'yi. Benim ona itirazım yok hatta başından beri anlamsız bir dövüş olduğunu söylüyorum. Benim, senin fikirlerin konusunda aklıma yatmayan tek şey, şu anki saldırılarında hiç haki olmadığını söylemen. İllaki var demiyorum ama yoksa da başka bir güç kaynağı olması lazım. Haki değil, kas değil, boyut yani kütle değil... o zaman ne? Uyanış diyorsun da, uyanışın saldırı gücü veren kaynağı nedir? Bir kaynağı olması lazım haki gibi. Mesela Enma haki üzerinden bir güç veriyor. G5 ne üzerinden veriyor? Lastiğin elastikliğiyle ilgili olabilir belki bak, şimdi aklıma geldi.

Başka 3 saldırısıda var 1 tanesi yer altından geliyo kolu gözükmüyor diğerinde dönüyor 3.ise direk Lucci’nin karnına dalış yapıyor ancak haki kullanıp kullanmadığı belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık