Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Patlama denilen şey Zoro'nun Kaido'yu öldürmesi üzerine olan bir teoriydi yalnız. Boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın. Keşke Sanji çatıya çıksaydı, çatıya bile çıkarmadı Oda.
Gerek yok. Sanji seriyi yonkou olarak bitirecek zaten.. Biz teori ürettik mi ayakları yere basar.

Çok kasmayın arkadaşlar, Lucci'yi, Kizaru'yu falan artık bir boşverin. Bu bölüm ağır bir şekilde Sanji'ye yazdı. Sanji'nin güçleri henüz tam anlamıyla uyanmadı.. Germa'nın kıyafetleri Sanji'nin içinde ki şeytanı tetikledi. Yan, Oda'nın çok önceden söylediği; '' Sanji bir şeytan meyvesi olabilir'' sözü gerçekleşiyor. Mitik Zoan, Aku aku no mi.

Sanji küçüklüğünden beri bir şeytan meyvesinin haylini kuruyor. Üstelik karanlık bir zindanda, demir bir maskeyle. Sanji'nin en büyük rakibi kim ? Zoro. Peki Zoro'nun bir çok saldırı ismi neden iblis kesen, iblis doğrayan falan?(isimlerini hatırlamıyorum :D) Sanji'nin hayvanı yine iblisi sembolize ediyor.Nami kaçırıldığında da iblisi andıran bir ifadeye bürünmüştü. Diable Jambe tekniğide temelinde bu arzudan kaynaklı. Benim ateşim tüm ateşlerden daha sıcaktır sözü var. Belki biraz klişe gelebilir ama bence güzel bağlamış olur bununla..

Bu bölümle birlikte final rakipleride belli olmuş oldu.. Karasakal vs Sanji, Shanks vs Zoro... Luffy'de 3 amiral karşısına Marineford'da ki gibi yine çıkacak ama son rakibi onlar mı olur yoksa İM mi olur, orasını bilemem..

Daha önce de söylemiştim.(yine çok karşı çıkılmıştı :D) Sanji vs Karasakal neden benim için kesinleşti ? bir sürü sebebim var..

1- BB Pudding'i kaçırttı.
2- BB tam bir karı kız hastası. Kendi haremi var :D
3- BB çok sinsi, Sanji'de öyle.
4- BB şeytan meyvelerine düşkün, Sanji bir şeytan meyvesi..
5- BB karanlık, Sanji iblis...
6- Lakap uyumu.
7- Karasakal'ın antisi; fiziksel saldırılar.

Gerek yok. Sanji seriyi yonkou olarak bitirecek zaten.. Biz teori ürettik mi ayakları yere basar.

1-BB, Chopper'ın köyünü dağıttı.
2-Bb'de uyumama hastalığı var.
3-BB tatlı seviyor, Chopper da...
4-BB aptal, Chopper da.
5- Bb karanlık, Chopper'ı iblis olarak görüyorlardı.
6- Bb evlatlık alındı, Chopper da evlatlık alındı.
7- Bb üvey babası öldü. Chopper'ın da üvey babası öldü.
8- Bb'nin antisi fiziksel saldırılar.

Vay be, Chopper vs Tiç hayırlı olsun.

1-BB, Chopper'ın köyünü dağıttı.
2-Bb'de uyumama hastalığı var.
3-BB tatlı seviyor, Chopper da...
4-BB aptal, Chopper da.
5- Bb karanlık, Chopper'ı iblis olarak görüyorlardı.
6- Bb evlatlık alındı, Chopper da evlatlık alındı.
7- Bb üvey babası öldü. Chopper'ın da üvey babası öldü.
8- Bb'nin antisi fiziksel saldırılar.

Vay be, Chopper vs Tiç hayırlı olsun.
Benim bahsettiklerim savaş nedeni, seninkiler pamuk şekeri.. :D

Teach ile dövüşmeye sebep sunanlar sıraya girsin.

Şayet bizim sebebimiz olmadan da dövüşüyoruz onunla. :fool:

@BirGaripMami O kadar gömüyorsun birde aslında ne kadar değerlisin. İnsanlar senle dövüşmek için sebep arıyor. :dd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık