Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.si her klon için aynı şeyi ifade etmedim.
2.si mevzunun öznesi seraphimlerdi sen nerelere yaydın.
3.sü burada davranışları kumanda edilen, düşünceleri tasarım gereği kısıtlanan bir canlıdan bahsedilmemiş.
4.sü caps konusuna son attığım karikatürü şakasına atmıştım meğer gerçekmiş.
Seraphimlerde aynı mantık. Dedim sana onlar da klon olarak geçiyor wiki'ye bakabilirsin. Sana Judge'in klonları örnek verdim onları da saymadın insandan. Ortada görüldüğü uzere ne iftira var ne bişey. Gücenme bu kadar ;)

Wiki'de yazan bilgi
By duplicating a subject's Lineage Factor, it is possible to create a living duplicate of the specific organism. The clone's body will be completely identical to that of the original, but the clone will have a soul of their own as well as volition and responsibility over their own actions.
@Skywalker

Gördüğün üzere klonun hem kendi iradesi hem de ruhu varmış. Sen sen ol bir daha bilmediğin konularda ahkam kesme.
Tabuta son çivi çakıldı.

Yaw siz kaç sayfa klonun ne olduğunu mu tartıştınız gerçekten....
Benim DNA' mı alıp benden aynı bir tane daha yapıyorlar. Ama bu ruhu olmadığı anlamına gelmez. Adamlar sadece doğuşundan itibaren beyinleri yıkanıyor. Vinsmokelari tanrı gibi görüyorlar. O yüzden dediklerini yapmaları normal.

Seraphimlerde aynı mantık. Dedim sana onlar da klon olarak geçiyor wiki'ye bakabilirsin. Sana Judge'in klonları örnek verdim onları da saymadın insandan. Ortada görüldüğü uzere ne iftira var ne bişey. Gücenme bu kadar ;)
Wiki'de seraphimler klon ve insan mı yazıyor :hhh: başkası için yaşayan ve ölen, kumanda edilen bir canlıya insan mı diyeyim? Ki gerçek bile değiller. Durup dururken sana atmak için bir şeyler arardım gücenseydim :fool:

Yaw siz kaç sayfa klonun ne olduğunu mu tartıştınız gerçekten....
Benim DNA' mı alıp benden aynı bir tane daha yapıyorlar. Ama bu ruhu olmadığı anlamına gelmez. Adamlar sadece doğuşundan itibaren beyinleri yıkanıyor. Vinsmokelari tanrı gibi görüyorlar. O yüzden dediklerini yapmaları normal.
Seraphimleri insan saymadığım için mevzuyu dallandırıp budaklandırdı Montana. Bu arada Germa askerleri Vinsmoke'ları sevdiğinden değil öyle tasarlandıkları için mecburen seviyor ve itaat ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık