Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen önce Nika fanı mısın... yoksa Luffy fanı mısın onu söyle hele bi. Çünkü Luffy diyorsun ama Lucci ile dovüşen Nika ile övünüyorsun...? :D
Luffy öldü ama sevenleri kabul edemiyor maalesef, yahu adamın cismini geç adı gitti adı, Wanoda herkes JoyBoy dedi, 1000 yaşındaki fil JoyBoy dedi, Gorusei Nika dedi, Vegapunk Dragonun oğlu dedi, sonra döndü Beyaz Savaşçı dedi, sıfata bakıyoruz Yonko, wanted posterine bakıyoruz Nika'nın resmi var, OP evreninden Luffy ismini sildiler bizim fanlar hala Luffy diye dolaşıyor. :)

Lucci en son 2x Kaku’ydu. Gelişme potansiyellerine bakarsak şimdi ne kadar fark vardır?

Sanki rakipler çok yakınmış gibi yorumlar görüyorum da ondan sordum.
Lucci şu an 2.5-3 kat daha güçlüdür bence. Buna rağmen Luffy'nin G5'in en zayıf ataklarıyla doğru düzgün haki basmadan Lucci'yi ezdiğini, öte yandan Zoro'nun Kaku'ya belirgin bir üstünlük kuramadığına bakarsak Luffy Zoro'dan bir 5-6 kat güçlüdür en az :D

Luffy öldü ama sevenleri kabul edemiyor maalesef, yahu adamın cismini geç adı gitti adı, Wanoda herkes JoyBoy dedi, 1000 yaşındaki fil JoyBoy dedi, Gorusei Nika dedi, Vegapunk Dragonun oğlu dedi, sonra döndü Beyaz Savaşçı dedi, sıfata bakıyoruz Yonko, wanted posterine bakıyoruz Nika'nın resmi var, OP evreninden Luffy ismini sildiler bizim fanlar hala Luffy diye dolaşıyor. :)
Harbiden herif gözümüzün önünde yok olup gitti. Adamın meyvesi bile çöptü sözde... meğer Op evreninin en iyi meyvesini yemiş adam. Artık dövüşler de direkt dümeni Nika'ya veriyor... hiçbir ağırlığı kalmadı maalesef...:gamyon:

Yoo hala Luffy o. Akainu'ya magma mı diyoruz da Luffy reyize Nika diyeceğiz? Hiç alakası yok.

Harbiden herif gözümüzün önünde yok olup gitti. Adamın meyvesi bile çöptü sözde... meğer Op evreninin en iyi meyvesini yemiş adam. Artık dövüşler de direkt dümeni Nika'ya veriyor... hiçbir ağırlığı kalmadı maalesef...:gamyon:
Yakışmadı kılıçdaşım. :(

Gerçek hayatta bir kadın ülkeleri bile savaşa sokabilir,tüm erkekler birbirine düşebilir.

One piece mangasında cp0 ajanı bir kadın luffy ve şürekasını birbirine düşürdü :hhh:

Yorumlarda gördüm zorocular Sanji ile dalga geçmek istemiş

Lucci : luffyi yonko olarak görmüyorum
Herkes : Hadi lan ordan

Kaku : zoroyu sağ kol olarak görmüyorum
Herkes : Hadi lan ordan

Jyabura : Sanjiyi sol kol olarak görmüyorum
Herkes :🤔🤔🤔🤔 ????? jinbei ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık