Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
böyle düşünürseniz bir arpa yol katedemezsiniz sadece bu manga için değil reel olaylara,etkinliklere karşıda.

Biz eleştirmesek 500 kişi aynı yorumu yapsın. Haydi millet toplanalım Nika övelim 200 milyon dolar bütçe yapıp, deyim yerindeyse keriz silkelemeye, red filmiyle başlayan oda övelim.
Montana ve sen ne dersin?

Bir yerde herkes aynı şeyi düşünüyorsa,orada kimse bir şey düşünmüyor demektir.
Mantıklı bir şekilde eleştirmek ayrı kötülemek ayrı. Bu forumdaki bazı kişiler toksit ve insanı çıldırtacak şekilde yorumlar yapıyor.

Son düzenleme:
böyle düşünürseniz bir arpa yol katedemezsiniz sadece bu manga için değil reel olaylara,etkinliklere karşıda.

Biz eleştirmesek 500 kişi aynı yorumu yapsın. Haydi millet toplanalım Nika övelim 200 milyon dolar bütçe yapıp, deyim yerindeyse keriz silkelemeye, red filmiyle başlayan oda övelim.
Montana ve sen ne dersin?

Bir yerde herkes aynı şeyi düşünüyorsa,orada kimse bir şey düşünmüyor demektir.
Sabah akşam Nika aşağı, Nika yukarı yazınca eleştiri yapmış olmuyorsun. Bunu sana özel söylemiyorum bu arada, o tarz yorumlar sıktı artık.

Sabah akşam Nika aşağı, Nika yukarı yazınca eleştiri yapmış olmuyorsun. Bunu sana özel söylemiyorum bu arada, o tarz yorumlar sıktı artık.
mesela ne sıktı söyler misiniz her cümlemin sonunda odayı gömmek var. Okuyucu neyi eleştirdide sizin canınızı sıktı bu samimi olarak soruyorum.

Canımı sıkan bir durum yok. Özellikle Nika konusunda yapılan yorumların tadı kaçtı diyorum. :bilmem:
yazar kendisi kaçırmış, bu olaylar vuku bulunca soru soruyorlar, "neden seri dinamiklerine bu kadar ters bir meyve var? " diye.
Kendisi "istediğimi çizerim,okuyucu umrumda değil" gibi bir cümle kurdu.
Ne kadar acı verici. Sen bireysel okumuyorsun,milyonlar okuyor eseri ve böyle üzücü bir cümle kuruyorsun.
Bundan daha evvel sbs sorusu olayı vardı,orda tükürdüğünü yaladı.
İnsanlar odayı ciddiye alıp,sorular soruyor oda ise dalga geçiyor.
Şimdi sizde diyorsunuz ki tadı kaçtı.
Nika olayında tad mı vardı? Luffy fanlarına söylüyorum en çok nika olayı luffye zarar verdi,bazılarınızın haberi yok. Biri sevindi diye ona zarar gelmemiş değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık