Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072: Anıların Ağırlığı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 61 35.5%
  • Orta

Kullanılan: 52 30.2%
  • Kötü

Kullanılan: 59 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika Luffy'i ele geçirdi değil, Nika taşıyıcısı olarak Luffy'i seçmiş. Zamanı geldiğinde de Luffy'i öldürüp, kendini ortaya çıkarmış.

Ayrıca, oturtulan bir mantık falan yok, alayı sallama.
Bak hemen bi tane sallayayım ben.

Zoro, Ryuuma'nın klonudur. Lakin Ryuuma sağını solunu bilmez evin içinde bile kaybolan bir avel olduğu için Zoro'da bebekken labaratuvardan kaybolmuş ve şans eseri Wano'lu bir pirinç köylüsünün olduğu mekana kadar gelmiştir. İşte Zoro'nun yolu budur.

Bak hemen bi tane sallayayım ben.

Zoro, Ryuuma'nın klonudur. Lakin Ryuuma sağını solunu bilmez evin içinde bile kaybolan bir avel olduğu için Zoro'da bebekken labaratuvardan kaybolmuş ve şans eseri Wano'lu bir pirinç köylüsünün olduğu mekana kadar gelmiştir. İşte Zoro'nun yolu budur.
Keyfinize bakın ne diyeyim. :D

adam deney ürünü gibi serisinde her şeyi deniyor, her şeyi işlemeye çalışıyor bizde
"büyük yazarmış,efsaneymiş" falan diyoruz.
Uçan atlar,uçan eşşekler,konuşan karıncalar adam bir mitolojiden giriyor,diğerinden çıkıyor.
one punch man'de saitama gibi gag bir karakterden feyz alıp, serinin dinamıklerinin dışında toon force karakter getirdi mi?
getirdi.
Kengan omegadaki klon olayını araklayıp,seriye koydu mu?
koydu.
E seride castle in the sky göndermeleri baya mevcut.
Adam her animeden bir şey çalıyor yahu sonra
"çizmiş babbba" diyenler odayı taşlamaya nihayet başladı bunu gördüm ya viskimi yudumluyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık