Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072: Anıların Ağırlığı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 61 35.5%
  • Orta

Kullanılan: 52 30.2%
  • Kötü

Kullanılan: 59 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu sevmeyen insanların neden sevmediğini anlamaya başladım galiba.

Güçsüz bir karekterin böyle pozlar kesmesi çok eğreti duruyormuş.

Usopp'un böyle tavırlar içinde olması ile Zoro'nun olması arasın da bir fark yok.
Olaya böyle bakınca Zoro hareketleri ve kendisi saçma bir karekter olarak kalıyor.

ben bunu 750 kere yazdım. Okuyucunun ne düşündüğü oda'nın söyleminde belli.
"Umrumda değil" demişti. Yani sizin soğumanız,soğumamanız oda'nın umrunda değil. Çünkü onun 200 milyon dolar serveti var. Temennimiz yapmaması yönünde ama altyapıyı kurmuşsa devam edecektir.
One piece bilmeyen kalmadı az serveti var 2 milyar olmalıydı Jump Oda’nın sırtından iyi para kazanmıştır.

Kasıntı masıntı ama şu adamın yaptığı işi E. Oda bile değersizleştiremez. Yeşilli meşilli yön duygusu olmayan kasıntı kalas kılıçlarıyla konuşan bir şizofren ama çok delikanlı adam. Yosun yere düşse de değer kaybetmez, zaten taşa yapışır.

Son olarak e. oda ya iki çift lafım var

Kasıntı masıntı ama şu adamın yaptığı işi E. Oda bile değersizleştiremez. Yeşilli meşilli yön duygusu olmayan kasıntı kalas kılıçlarıyla konuşan bir şizofren ama çok delikanlı adam. Yosun yere düşse de değer kaybetmez, zaten taşa yapışır.

Son olarak e. oda ya iki çift lafım var
Bu erkeklik bu karizma bu delikanlılık hep Ryuuma'dan geliyor, Oda karakterin hakkını yemez. aslan parçası Ryuuma'nın en başarılı klonu çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık