Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072: Anıların Ağırlığı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 61 35.5%
  • Orta

Kullanılan: 52 30.2%
  • Kötü

Kullanılan: 59 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro da Ryuma'nın klonu çıkar. Zaten ne anası belli, ne babası. Bu zamana kadar belli olmamasının sebebi bu olabilir. Hadi yine iyisiniz. Zoro sonunda farklı şekilden de olsa Ryuma soyundan çıktı.D:

ben bunu 750 kere yazdım. Okuyucunun ne düşündüğü oda'nın söyleminde belli.
"Umrumda değil" demişti. Yani sizin soğumanız,soğumamanız oda'nın umrunda değil. Çünkü onun 200 milyon dolar serveti var. Temennimiz yapmaması yönünde ama altyapıyı kurmuşsa devam edecektir.

Sanji yine tayfayı kurtarıyor abi yaa.Bu adam olmasa tayfa daha Kaptan Morgan'ı bile geçemezdi . Gerçi o zaman Sanji yoktu ama olsun, geçemezdi!

Klon olayına takılmışsınız ama benim takıldığım nokta Stussy neden Kakuyu bayılttı ve neden Lucci'ye de tehditte bulundu. Asıl bağlılığı hükümete değilse kime, nereye?

Rob Lucci= Işığı çalmak.

Cp0'ın kendi misyonu var zaten. Hikayeleri işlenmiyor bile. Hangisinin geçmişini biliyorsun? 2 panel Lucci geçmişi gördük sadece.
Işığı mı çalmak? Rob Lucci One Piece'in Prometheus'u oldu da bizim mi haberimiz yok? Daha 140-150 sayı önce bir tane kutsal ejderin fetişi uğruna denizkızı prensesini yakalıyordu lol.

Ayrıca misyon derken? Rob Lucci'nin misyonu bu. Ne eksik ne fazla. Verilen emiri yerine getiren ve karşılığında da istediği gibi kudurma izni alan bir kedi kendisi. Zerre merak etmediğim, manganın bu sayısını bulmak için harcadığım 15 dakikaya bile değmeyecek bir karakter benim için.

ben bunu 750 kere yazdım. Okuyucunun ne düşündüğü oda'nın söyleminde belli.
"Umrumda değil" demişti. Yani sizin soğumanız,soğumamanız oda'nın umrunda değil. Çünkü onun 200 milyon dolar serveti var. Temennimiz yapmaması yönünde ama altyapıyı kurmuşsa devam edecektir.
Satışların dağılımına bakarsan japonya,dünyanın geri kalanından daha fazla cilt almış durumdadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık