Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp'yi tekleyecek gizemli reis budur banko. Yemek su bedava demişlerdir bu da yaşıyordur öyle sessiz sakin. :D

Rosi'yi görüsen selamımı söyle :D
Kendin yazamıyor musun sjhj :dd.

torunuydu. bunlar ucuz bahaneler. ace ve roger denizci olsaydı ve roger acei newgate emanet etseydi bünyesinde bulunduğu korsan grubu acei idam etmek istediğinde newgate sessiz mi kalacaktı? ya da luffy denizci olsaydı kardeşim dediği adamı sırf kendisine kahraman diyorlar diye ölüme mi terk edecekti? evet garp iki ara bir derede kalmış, zor bir tercihle sınanmış ve bu sınavı verememiş. torununu kurtarmayan adam coby için harekete geçmiş. dua edelim de bir daha kimseyi kaybetmek istemiyorum diye yakınarak bu işi yapmış olsun. en azından ace olayından dili yanmış yoğurda ekmek çalıyor deriz.
Direkt Luffy örneği de verebilir. Sonuçta Ace kendini siper etmişti. Etmese ölen Luffy idi.

Başkasının çocuğu için korsan olmayı seçti diye savunmadan yürüyebilirler de ya Luffy???

Sadece Lucci değil Luffy’i tanıyan herkes Yonko olduğuna inanmıyo, korkmuyolar da o yüzden
Daha bir bölüm önce "Ananı avradını bu nasıl bir güç lan?" diye aklı gittiğinde öyle demiyordu ama :oleyo: Croco gider Wb'ye racon keser, Jack gider amirallerin olduğu gemiye dalar, Queen sen beni tanıyon mu lan diye Bigmom'a diklenir... Sonuncusu da aha bu şuursuz taklacı güvercinci işte. :ehe: Ama suç Luffy'de. Ne konuşturuyon şunu daha! Allah ne verdiyse temizinden bir tane geçir olsun bitsin iş.

Direkt Luffy örneği de verebilir. Sonuçta Ace kendini siper etmişti. Etmese ölen Luffy idi.

Başkasının çocuğu için korsan olmayı seçti diye savunmadan yürüyebilirler de ya Luffy???
ya luffy içinde kılını kıpırdatmadı zaten. bilerek yumruk yedi falan bunlar anca havasını alır. luffy kaç defa ölümün eşiğine geldi. crocodile bile çıkıp yardım etti de garp ben kahramanım sivillerin gözünde bir intibam var diye diye sineye çekti. ben bunu şimdiye kadar hiç eleştirmedim. koby olayı eksi yazdı, o yüzden eleştirmek istedim.

Hani editör yorumu vardı '' Güneş tanrısı Nika yargı dağıtıyor'' şeklinde. Bölüm özetinde felan Nika görmedim. Kizaru da yok. Oda'nın editörleri de kendisi gibi akıl tutulması yaşıyor anlaşılan :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık