Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal şartlar altında güncel Teach zirve karakter olmalıydı ama Rayleigh ve Law sahnelerinden sonra çok gelişmediği ortaya çıktı. Şu an Yonko üstü değil, giriş seviyesinde. 2023 şartlarında Garp galip çıkmalı. Ama böyle olursa da saçma olur hikaye açısından. Çok ilginç.

Luffy'nin karşısına Lucci çıktığında ki Luffy'nin güle oynaya,uyuklayarak hakisiz 3 tane vurup bayılttığı Lucci gerçeği varken onu gömenler bakalım Zoro vs Kaku uzarsa aynı tarifeyi uygulayacaklar mı . En çok merak ettiğim konu bu :ehe: İki vs yi de gereksiz buluyorum ama oda sensei bizimkilerin ne kadar güçlendiğini eski rakiplerini tekrar dövdürerek gösteriyor diye düşünüyorum. Her ne kadar gereksiz de olsa.

Onun harici bu hafta ara vardı diye aklımda kalmış. Bu hafta bölüm var haftaya yok , sonraki hafta bölüm var sanırım ? doğru mu ?

Onun harici bölümü çok beğendim. Bizim 3 avanak ayrılırken 3 farklı yöne gittiler. En şanssızları Law, en şanslıları da Luffy oldu sanırım. Law gittiği yerde Karasakalla, Kid gittiği yerde Elbaf adasıyla, Luffy gittiği yerde Vegapunk ve adasıyla karşılaştı. O halde bizim tayfa Elbafa gitmeyecek ? Güzergah üzerinde göründüğü üzere Elbaf yok. Ancak Vega felan ister, yolu tarif ederse bizimkiler oraya gider. Elbafa da gidilmesini istiyordum. Loki adı ve en güçlü ülke olması sebebiyle oraya kesin gideriz diyordum. Şimdi ne oldu yani , yalan mı oldu ?

Onun harici bölüm iyi. Garp reis Coby'yi kurtarmaya gidiyor. Ace yüzünden çok acı çekti, büyük ihtimal aynı şekilde bir acı çekmek istemiyor ve yaptığı hatadan ders çıkarmış olmalı ki Coby'yi kurtarmaya gidiyor. Biz senden razıyız be reis. Kendini affettir de antifanların da fanın olsun be reis.(Gerçekte olan Coby ve Garp'ın esir alınıp Luffy'nin şalterlerinin atması ve Karasakal vs Luffy ye zemin hazırlanması :ehe:) Güzel bölüm.

Luffy'nin karşısına Lucci çıktığında ki Luffy'nin güle oynaya,uyuklayarak hakisiz 3 tane vurup bayılttığı Lucci gerçeği varken onu gömenler bakalım Zoro vs Kaku uzarsa aynı tarifeyi uygulayacaklar mı . En çok merak ettiğim konu bu :ehe: İki vs yi de gereksiz buluyorum ama oda sensei bizimkilerin ne kadar güçlendiğini eski rakiplerini tekrar dövdürerek gösteriyor diye düşünüyorum. Her ne kadar gereksiz de olsa.

Onun harici bu hafta ara vardı diye aklımda kalmış. Bu hafta bölüm var haftaya yok , sonraki hafta bölüm var sanırım ? doğru mu ?

Onun harici bölümü çok beğendim. Bizim 3 avanak ayrılırken 3 farklı yöne gittiler. En şanssızları Law, en şanslıları da Luffy oldu sanırım. Law gittiği yerde Karasakalla, Kid gittiği yerde Elbaf adasıyla, Luffy gittiği yerde Vegapunk ve adasıyla karşılaştı. O halde bizim tayfa Elbafa gitmeyecek ? Güzergah üzerinde göründüğü üzere Elbaf yok. Ancak Vega felan ister, yolu tarif ederse bizimkiler oraya gider. Elbafa da gidilmesini istiyordum. Loki adı ve en güçlü ülke olması sebebiyle oraya kesin gideriz diyordum. Şimdi ne oldu yani , yalan mı oldu ?

Onun harici bölüm iyi. Garp reis Coby'yi kurtarmaya gidiyor. Ace yüzünden çok acı çekti, büyük ihtimal aynı şekilde bir acı çekmek istemiyor ve yaptığı hatadan ders çıkarmış olmalı ki Coby'yi kurtarmaya gidiyor. Biz senden razıyız be reis. Kendini affettir de antifanların da fanın olsun be reis.(Gerçekte olan Coby ve Garp'ın esir alınıp Luffy'nin şalterlerinin atması ve Karasakal vs Luffy ye zemin hazırlanması :ehe:) Güzel bölüm.
aynı şey değil. Toon gücü nedir bilmeyen biri daha sizden çok var ne yapacağız,nasıl anlatacağız size biz

Zoro'nun karşısına gorosei 5'lisi çıksa yav ne alaka demeyiz. Roronoa Zoro serinin nadir marka ve kalite ürünlerinden biridir çünkü. Bu tarz beklentiler cok normal. Hee ama Kaku'yu niye çıkarıyorsun Zoro karşısına ? Bu da Oda'nın son yıllarda çokça ve sıkça gördüğümüz üzere geniz akıntısı gibi beyninin burun deliklerinden akmaya devam ettiğinin göstergesi. Yoksa Zoro yarım atsa ne olur 3 atsa ne olur ? Bu ancak içi geçmiş dövüş çizdiğini zannedip kalp çarpıntısına tutulan basiretsiz ve kabiliyetsiz Oda'yı heyecanlandırır.
Sen demezsin DNS, onu biliyorum. Bana göre senaryoda bir amiral kendini gösterecekse kaptanın karşısına çıkar, Zoro veya Sanji karşısında rezil olmaz. Oda çizmez bunu. Çizerse de olan bizimkilere olur.

Delikanlılığın 10 da 9'u kaçmaktır orasını anladık eyvallahta bu kadarı da yeter ama biraz da dövüşsen mi artık Karasakal?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık