Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hükümet hepsinden büyük tehdit çünkü.Fakat burada hükümetten kaçarken özellikle bir ismi anma durumu var.Yani hükümet kadar olmasa da bu isim tedirgin ediyor.Gerçi bu sahneye de gerek yok Lucci'yi ilk gördüklerinde korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar Sanji bile panik oldu hemen savunmaya geçti.Şimdi tayfa salak değil Enies Lobby Lucci'yi evire çevire döveceklerini biliyorlardır PX gibi.Buradan şunu çıkarıyorum hakisini hissetmiş olmalılar.Haki yakından hissedilebiliyor Ulti bile Luffy'nin hakisini hissediyor.
Kendi hikayeni kurmuşsun tebrikler. Bu seri sadece gösterilen şeylerle mi ilerliyor yoksa gösterilen şeylerin yanında arka planda başka şeylerin de dahil olması ile mi ilerliyor?

Usopp: Ben de kalmak istiyorum ama burası hükümete ait bir ada.
Nami: Rob Lucci ile karşılaştın, değil mi?

Rob Lucci görünürde hükümetin önde gelen adamlarından biri olduğu için Nami bu soruyu sormuş olabilir mi acaba? Korktukları için değil de teyit etmek için olamaz mı yani

Boşuna laf atma @Montana haklı
Arlong'a bulaşmayalım mesajında mı ? :( Boş yazmayın haklı bir tarafınız olsun eyvallah ama sırf arkadaşımı savunacağım diye mesnetsiz yazınca sarmıyor malesef.

Kendi hikayeni kurmuşsun tebrikler. Bu seri sadece gösterilen şeylerle mi ilerliyor yoksa gösterilen şeylerin yanında arka planda başka şeylerin de dahil olması ile mi ilerliyor?

Usopp: Ben de kalmak istiyorum ama burası hükümete ait bir ada.
Nami: Rob Lucci ile karşılaştın, değil mi?

Rob Lucci görünürde hükümetin önde gelen adamlarından biri olduğu için Nami bu soruyu sormuş olabilir mi acaba? Korktukları için değil de teyit etmek için olamaz mı yani
Teyit edilecek birşey yok Cp0 orada olduğunu biliyorlar Vegapunk kopyaları bas bas bağırıyor zaten önünde bir tanesini teklediler bütün ajan birlikleri orada herhangi bir isim geçmesine gerek bile yok.

Gerçekten su saçma Garp Ace i neden kurtarmadı muhabbeti bitmedimi hala bunca sene geçti.Adam denizciler kahramanı ömrünü buna vermiş.Napacaktı orda korsanlarla beraber omuz omuzamı denizcilerle savaşacaktı.Elinden geleni zaten oturarak yaptı korsanlara yardımcı olmak adına.Ace in ölümünü gördüğünde akainu ya saldırarak tüm gemileri zaten yakıyordu yok yere.İyiki durdurdu en yakın dostu.Ace kendini beğenmiş velet yüzünden ömrü boyunca edindiği saygınlığı gidiyordu az kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık