Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hayatımda bu kadar boktan bir dövüş görmedim. Toon Force dayadıkça dayamış herif. Bir de muhtemelen bunları çizerken "Oğlum ne kadar muhteşem şeyler çiziyorum ya... millet kesin çok gülüp eğlenecek" diye kendi kendine övünüyordur bu lavuk.

Ya bir de utanmadan tazmanya canavarı çizmiş kafayı yiycem skskksks

Lucci'nin 3-4 normal vuruşta bilinci gidiyor. Sağ kol ve amiralin tam ortasıdır demiştim ama direkt sağ koldur olarak değiştiriyorum.

Ortada yanlış bir şey yok Nika, rakibi hasar aldı diye düşünüyor o yüzden rakip hasar alıyor. Kendisine bir şey değdiğinde de kendi canının yandığını düşünüyor o yüzden canı yanıyor.

Bütün alem Nika'nın yani Luffy'nin g5'inin yüzü suyu hürmetine meydana gelmiştir.
Nika çıktı mertlik bozuldu serinin ayarı kaçtı valla tat kalmadı ya

Ben hayatımda bu kadar boktan bir dövüş görmedim. Toon Force dayadıkça dayamış herif. Bir de muhtemelen bunları çizerken "Oğlum ne kadar muhteşem şeyler çiziyorum ya... millet kesin çok gülüp eğlenecek" diye kendi kendine övünüyordur bu lavuk.

Ya bir de utanmadan tazmanya canavarı çizmiş kafayı yiycem skskksks
Bütün içinde kalmış fantazileri nedensizce çiziyor sonra Nika güneş tanrısı alakasız bir meyve deyip geçiyor.Çok istiyorsan git Tom ve Jerry çiz o zaman burada ne işin var…

Bütün içinde kalmış fantazileri nedensizce çiziyor sonra Nika güneş tanrısı alakasız bir meyve deyip geçiyor.Çok istiyorsan git Tom ve Jerry çiz o zaman burada ne işin var…
Ya adam da her şeyden serimde biraz olsun hastalığı var... hani bir insan hırsızlık yapar sonra "benım ki hastalık" der ya... bu da öyle. Çok ayar oluyorum adama ya kskksks

Bu odaya en son küfür edecem. O kadar mistik zoan ve farklı meyveler gördük böyle kullanıldıktan sonra yan etkisini gördüğümüz meyve olmadı. Ana karakterin oluyor niyeyse... Hadi diğer gearları anladık luffy nin kendi bulduğu şeylerdi. Kaido, meyvesini resmen çorabını takıp çıkarırmış gibi açıp kapatabiliyordu...

Ortada yanlış bir şey yok Nika, rakibi hasar aldı diye düşünüyor o yüzden rakip hasar alıyor. Kendisine bir şey değdiğinde de kendi canının yandığını düşünüyor o yüzden canı yanıyor.

Bütün alem Nika'nın yani Luffy'nin g5'inin yüzü suyu hürmetine meydana gelmiştir.
Kırmızı hapı yutturup kaşık yok kaşık yok da dedirt de tam olsun bari. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık