Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sento'da iyi gözlem haki de var demek. Nika'nın göremediğini görmüş. Nika formu Luffy kadar gözlem haki uzman değil gibi gözüküyor. Çünkü müthiş tanklıyor saldırıları. Haliyle ihtiyacı yok haki kasmasına. Ama bu durum koruması gerektiği kişiler için sıkıntı.

Yalnız spoiler konusuna attığım görseldeki çeviride daha az "yandım, bittim, öldüm" vardı. Bu çeviride daha fena olmuş LuCcCi.

Ekleme: Beti arttırıyorum. Burada sizce asıl dayanıklı olan özelikle Lucci mi yoksa tamamen uyanmış meyveden ötürü mü ayağa kalkabilmiş :ehe:

Sentoumaruya saldırırken saldırıyor,Tekkai yok koka yok.

Gel sen buraya bak kaçma

"Kontrolsüz güç, güç değildir." geyiği var bölümde. Bölümde her şey geyik gibi gerçi. Lafı uzatmadan direkt işini yapan sağlam karizma biri Luffy'ye tek atıp öldürse keşke, hiç gocunmam artık. Defalarca kez yapma denilmesine rağmen ilgi çekmek için durmaksızın yaramazlık yapan enayi veletler gibi Luffy. Ne yaptığını kendi de bilmiyor.

Sento'da iyi gözlem haki de var demek. Nika'nın göremediğini görmüş. Nika formu Luffy kadar gözlem haki uzman değil gibi gözüküyor. Çünkü müthiş tanklıyor saldırıları. Haliyle ihtiyacı yok haki kasmasına. Ama bu durum koruması gerektiği kişiler için sıkıntı.
Orada belki luffy de gördü ama sentonun karşılayacağını düşündü böyle daha mantıklı olur :d

Uyanışla beraber luffynin her yerinin esnekliği arttırdığı saçları lastiğin asıl rengi olan beyaza dönüp dalgalı oluyor, bence sıfırdan gözlük oluşturmuyorda saçlarından yuvarlak yapıp kendine gözlük yapıyor gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık