Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen lucciyi lastik yaptığında lastikle nasıl hasar veriyor onu söyle.
Lastik yapıyorsa daha az hasar almaz mı ayrıca hasar alıyorsa lastik lastiğe nasıl hasar veriyo anlat hele aydınlat nikacıları :D
Ben zaten daha az hasar alıyordur dedim. Yok eğer lastik olması daha fazla hasar almasına sebep oluyorsa Luffy çocukluktan beri daha fazla hasar alarak savaşıyor demektir. Bu da bize yazar.

Bunları ben Kaido dövüşünde sorguladım zaten. Rakibi lastik yapmanın Luffy'e ne yararı var? Daha fazla hasar almasına sebep oluyorsa Luffy'nin lastik olması da ona zarardır. Bunu kabullenecek biri var ise ben kabul etmeye hazırım.:D

Ben zaten daha az hasar alıyordur dedim. Yok eğer lastik olması daha fazla hasar almasına sebep oluyorsa Luffy çocukluktan beri daha fazla hasar alarak savaşıyor demektir. Bu da bize yazar.

Bunları ben Kaido dövüşünde sorguladım zaten. Rakibi lastik yapmanın Luffy'e ne yararı var? Daha fazla hasar almasına sebep oluyorsa Luffy'nin lastik olması da ona zarardır. Bunu kabullenecek biri var ise ben kabul etmeye hazırım.:D
tam tersi aldığı hasar daha az oluyor mantıken yahu bak sende açıklayamıyorsun yazar sçışı işte :D

tam tersi aldığı hasar daha az oluyor mantıken yahu bak sende açıklayamıyorsun yazar sçışı işte :D
Ben nasıl açıklayamıyorum. Luffy lastik olduğu için daha az hasar alıyorsa karşı rakipte lastik olduğu için daha az hasar almalı. Luffy'nin rakibi lastik yapması tamamen kontrolsüzlükten olabilir. Ki bu bölüm yeteneklerini kontrol edemediği açık açık belli edildi tazmanya canavarı gibi döndüğü sahnede.

Dediklerimi okumuyon herhalde.

Kizaru reis , Zoro reisi terletmeye geliyor ... Kuma da yola çıktı... Sabondy benzeri birşey bizi bekliyor olabilir.... Ama o zamanki Zoro ile şimdi ki tabiki bir değil... Luffyden ziyade Zoro reisden kizaru karşısında şov bekliyorum... (Lufyy'yi bu saatten sonra zorlayacak kişi zor çıkar )

Ben nasıl açıklayamıyorum. Luffy lastik olduğu için daha az hasar alıyorsa karşı rakipte lastik olduğu için daha az hasar almalı. Luffy'nin rakibi lastik yapması tamamen kontrolsüzlükten olabilir. Ki bu bölüm yeteneklerini kontrol edemediği açık açık belli edildi tazmanya canavarı gibi döndüğü sahnede.

Dediklerimi okumuyon herhalde.
lastik bir kere daha fazla hasar almasına neden olmuyor bunda hemfikir olalım. Shigan normal bir tayfa üyesine işleyebiliirken lütfiye işlemez lastik adam çünkü. Top mermisi,gülle,kurşun,yumruk bunlar işlemiyor veya kısmen işliyor.

Lastik olması daha az hasar aldığını gösteriyor kesinekesin bu bi kere.

Sen karşıdaki adamı lastik yapıyorsun ama hasar yiyor diyorsun ki kral haki yok kral haki yoksa lastik yumrukla kendine vurmak gibi karşıya hasar veriyorsun ne alaka yani?

Ya yazar bunu düşünmedi yada Nikanın saldırıları kral hakili.

lastik bir kere daha fazla hasar almasına neden olmuyor bunda hemfikir olalım. Shigan normal bir tayfa üyesine işleyebiliirken lütfiye işlemez lastik adam çünkü. Top mermisi,gülle,kurşun,yumruk bunlar işlemiyor veya kısmen işliyor.

Lastik olması daha az hasar aldığını gösteriyor kesinekesin bu bi kere.

Sen karşıdaki adamı lastik yapıyorsun ama hasar yiyor diyorsun ki kral haki yok kral haki yoksa lastik yumrukla kendine vurmak gibi karşıya hasar veriyorsun ne alaka yani?

Ya yazar bunu düşünmedi yada Nikanın saldırıları kral hakili.
Lastiğin sınırını normal yumruklarla aşanları gördük illa hakiye gerek yok. Luffy serinin başından bu yana normal darbelerle de hasar aldı.G5'te fiziksel güç aşırı yüksek oluyor. Lastiğin bile dayanma katsayısını aşıyor. O yüzden karşıdaki rakibi lastik yapmadan o atakları vursa daha da ağır hasar verir. Bir nevi rakibini de koruyor.

Kral haki kullanmadığı çok net. Yıldırım efektleri yok. Bu konuda zorlamanın mantığı yok dostum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık